Olympic 55

Olympic 55

Úctyhodných 55 let na české hudební scéně oslavila bigbeatová legenda Olympic a pozvání k technické i produkční spolupráci končící vyprodanou O2 arénou jsme s úctou a radostí přijali.

V 02 aréně jsme podobně vyprodaný koncert odbavovali už několikrát, každopádně každá akce je pro nás zkušenost s snažíme se detailně vyřešit především zvukový design v tomto akusticky náročném prostoru. Pro Olympic jsme použili zvukový setup složený ze všech třech moderních řad systému Adamson, kterými disponujeme v této podobě:

main PA: Adamson E15 18/18
subs: Adamson E219 9/9 fllown & 8/8 end fired stacked 
side PA: Adamson E12 12/12
delay: Adamson S10 8/8/8

Vše odbavovaly zesilovače LAB Gruppen PLM se síťovým řešením Dante a processingem Lake. Mix měl na starosti kapelní zvukař Petr Kovanda na našem nejnovějším přírůstku Avid S6L. Monitory odbavil osvědčený pult Yamaha M7CL

Koncert natáčela Česká Televize a tak design byl částečně podřízený záznamovým podmínkám, nicméně páteř tvořily spoty Robe BMFL (30) včetně verze Blade a Lightmaster s Robospotem použité jako follow spoty. Led washe obstaraly Robe Spiider (36) a scénu doplňovaly univerzální beamspoty Robe Pointe (36). Design dotvořily i konvenční světla v podobě PAR a ACL tyčí, záda umělců tvořila stěna ze Sunstrip Active. Osvětlovací pult použil Jirka Rouček svůj oblíbený Chamsys MQ100. 

Obraz animací či kamer byl přenášen na trojici LED obrazovek z naší P6. Centrální o rozměru 8x5 a boční měly rozměr 4x7 na výšku kvůli kamerovým záběrům umělců pro přiblížení detailů i těm nejvzdálenějším tribunám.

Děkujeme Petrovi Jandovi a agentuře Best IA za důvěru a spolupráci na tomto výjimečném eventu a těšíme se na oslavu 60 let! :) 

 

Fotografie a videa

Podobné projekty