Stage design, creative show

Nezávislost na technických dodavatelích, přirozená znalost vlastního vybavení a stálý #zlfamily tým nám umožňuje rozvíjet nové technologie, neomezovat se v dostupnosti vybavení a nelimitovat tak kreativní proces. Pod našima rukama tak vznikají jedinečná unikátní díla od prvních nápadů, náčrtků, přes přesnou vizualizaci až ke konečným tvarům a na míru tvořenému obsahu. 

Pro projekty připravujeme vlastní návrhy scén, řešení stage designu s navazujícím obsahem v podobě videokontentu, speciálních efektů a programování světel či efektů, v ideálním prostředí vše řízené timecodem. Vznikají tak individuální show pro každý projekt dle parametrů vyplývajících z povahy či principu akce.  Kromě přípravy se samozřejmě věnujeme i kompletnímu odbavení na místě. 

Největší kreativní prostor umožňuje náš "druhý domov" O2 arena. Realizovali jsme zde od prvních návrhů až po technické řešení a odbavení akce jako Vánoce v květnu (Kryštof), vyprodané koncerty Marka Ztraceného, netradiční estrádu Kapitána Dema a nebo speciality jako Korncert Jiřího Korna či přelomovou show světových parametrů metalových Dymytry

Technologie a know how používáme nejen pro běžný koncertní svět, ale i pro korporátní a firemní eventy s kompletním designem prostoru . 

vizualizace Forum karlín skutečná realizace

Vybrané návrhy projektů v různých fázích:

 

 

Fotogalerie