Stage design, creative show

Nezávislost na externích dodavatelích, přirozená znalost vlastního vybavení a stálý produkční i technický tým #zlfamily nám umožňují rozvíjet nové technologie, znalosti a postupy, Nemusíme se tak eomezovat množstevní či cenovou dostupností vybavení a nelimitovat tak kreativní proces. Pod našima rukama tak vznikají jedinečná díla - od prvních nápadů a náčrtků, přes přesnou vizualizaci, až ke konečným tvarům a na míru tvořenému obsahu živých nebo televizních produkcí.

Pro projekty připravujeme vlastní návrhy scén a řešení stage designu, doplněné o obsah ve formě videokontentu, speciálních efektů, programování osvětlení a efektů. Vítáme možnost řízení obsahu timecodem, což umožňuje vytváření individualizovaných show pro každý projekt podle specifik vyplývajících z charakteru nebo záměru akce. Kromě přípravné fáze se samozřejmě věnujeme také kompletní realizaci na místě konání a dodání všech potřebných služeb a materiálu.

Největší kreativní prostor nám poskytuje náš "druhý domov," O2 arena. Realizovali jsme zde (od prvních návrhů až po technické řešení a odbavení) akce jako Vánoce v květnu (Kryštof), vyprodané koncerty Marka Ztraceného, netradiční estrádu Kapitána Dema a speciality jako Korncert Jiřího Korna či přelomovou show světových parametrů metalových Dymytry.

Technologie a know-how využíváme nejen pro běžný koncertní svět, ale i pro korporátní a firemní eventy s kompletním designem prostoru, nejen podia. 

vizualizace Forum karlín skutečná realizace

Vybrané návrhy projektů v různých fázích:

 

 

Fotogalerie