Petr Hapka žije!

Petr Hapka žije!

bylo nám ctí technicky odbavit další výjimečnou akci v 02 aréně, tentokráte s unikátním obsazením a designem

Prostředí O2 arény není pro nás neznámé a tak vytvoření rovnoměrně pokrýcajícího designu ze zvukové techniky Adamson nebylo to nejsložitější částí této akce, byť spojení sólistů, orchestru a kapely najednou může být záludné. A bylo i tak v tomto případě, vlastní ozvučení bylo to menší a jednodušší částí řešení. 

Pro vzpomínkovou akci Petr Hapka žije! 2016 jsme použili již ověřený zvukový setup systémového zvukaře Ondřeje Turečka ve verzi:
24x Adamson E12 + 6x Adamson S10 main PA
24x Adamson Y10 + 4x Adamson Spektrix side PA
12x Adamson S10 delays
12x Adamson spektrix in fills
24x Adamson E219 subs

Odbavení FOH proběhlo na konzoli Yamaha CL5 se dvěmi digitáními stage boxy RIo 32/24,   kompletní signálové vedení proběhlo pomocí síťového audio protokolu Dante vzhledem k využití zesilovačů Lab Gruppen PLM a procesorů LM 26 a LM44 využívajících tento skvělý processing a PA management LAKE.  Monitorový systém se skládal z odposlechů Adamson M12 a M15 odbavených  konzolí Yamaha M7CL . O složitý systém bezdrátových mikrofonů a in-ear systémů se postaraly zařízení Beyerdynamic a Shure.

Light desing vytvořil Lukáš Patzenhauer a skládal se ze tří světelných trussů a nezávisle zavěšených dekorativních světel. Světelný park obsahoval: 18x Robe BMFL 24x Robe Pointe 32x Robe Robin 600 24x Vari-lite 3500 wash 3x follow spot Cyrano a mnoho další efektových světel řízených konzolí Chamsys MQ100 s extra wingem.

Speciální efekty byly založeny převážně na těžké mlze a led stěny se skládaly z naší obrazovky P6. Scéně dominovala složitá stupňovitá konstrukce, z větší části pochozí pro vystoupení umělců jako Vojta Dyk, Richard Krajčo, Onřej Ruml nebo Bára Basiková. Orchestr smíchaný s kapelou vedl a na klavír doprovázel Ondřej Gregor Brzobohatý.

Fotografie a videa

Podobné projekty