Booking

Kryštof management

Kryštof, Richard Krajčo & Nikolaos Gregoriadis "akustické duo", talkshow Kecičky a Písničky, taneční vystoupení Richard & Dominika (Star Dance)

KRYŠTOF www.krystof.net | termíny rezevujte na booking@zlproduction.cz

Kapela kolem Richarda Krajča je pověstná svým netradičním přístupem ke koncertům. Kromě vyprodaných zimních stadionů, včetně O2 areny s obří scénou a velkou výpravou, se nevyhýbá ani klubovým vystoupením či jen tak hraním na lavičce v parku. Mimo toto tradiční koncertování připravil Kryštof několik speciálních turné (vysokoškolské auly, divadla, státní opera, multikina, zámky) a vytvořil koncept fanouškovského festivalu Kryštof Kemp, který silně ovlivnil českou festivalovou kulturu.

Ten se zastávkami v přírodních amfiteátrech plní představy členů kapely o ideálním festivalu. Netradiční přístup a zapojení Richarda a kluků do příprav či aktivit i mimo dění na pódiu přináší lidem jedinečné zážitky umocněné příjemným prostředím s nadstandardním zázemím pro jedince i celé rodiny a osobním přístupem. Pozitivní ohlasy na Kryštof Kemp 2014 byly jen předzvěstí vznikajícího fenoménu. Ročník 2016 se vyprodal půl roku dopředu během několika minut a přinesl o kousek více euforie a nadšení jak pro umělce, tak pro jejich fanoušky. Následující pokračování v roce 2018 a postcovidovém roce 2022 už jen ukotvila významnost této původní Kryštof myšlenky.

V dnešní době u většiny populárních interpretů můžete najít jimi organizovaná specifická vlastní letní turné s dalšími aktivitami kromě běžných koncertů na pódiu. Kryštof Kemp je tak už neodmyslitelně zapsán v historii kapely, která po celou dobu své kariéry významně měnila a inspirovala českou kulturu.

Dosavadním vrcholem na poli koncertů se dá označit Kryštof Srdcebeat tour 2015, jež přineslo osm vyprodaných koncertů v šesti největších českých zimních stadionech včetně dvakrát vyprodané O2 areny. Zde také vyvrcholila naše spolupráce, o kompletní produkci i techniku se postaral tým ZLP.

V roce 2017 si kapela vybrala koncertní pauzu a využila jej ke splnění svého snu - vyprodaného stadionového koncertu Kryštof na Strahově. Tento milník, kdy se dokonce uskutečnily dva koncerty po sobě, protože první se bleskově vyprodal, usadil kapelu na vrcholu žebříčku české domácí poprockové scény s více než 70 tisícovou účastí. 

Od té doby Kryštof pravidelně vyprodává ty největší koncerty, plní headline časy největších domácích festivalů, ale umí se i vrátit za svými fanoušky s intimními divadelními koncerty nebo se speciálními projekty jako jsou koncerty na zámcích s cimbálovkou. Díky rozmanitosti a inovativnímu přístupu ke koncertní strategii a také popularitě Richarda Krajča v rámci divadelních a TV produkcí se kapela stále drží na vrcholu české hudební scény.

KECIČKY A PÍSNIČKY www.kecickyapisnicky.cz | termíny rezevujte na koncerty@zlproduction.cz

Rodinná talkshow zpěváka Richarda Krajča a režisérky Karin Krajčo Babinské nabízí jedinečnou kombinaci vyprávění, interaktivní komunikace s publikem a akustického koncertu. Na představení se povídá "o všem," jak to vidí ona a jak to vidí on, zpívají se písně Kryštof a odehrávají se nečekané a neopakovatelné situace. Každé místo, každá zastávka, každé publikum přináší jiné podněty.

"Kecičky a písničky" nabízí unikátní druh zábavy. Díky Richardovu hereckému, pěveckému a stand-up talentu v kombinaci s režisérským a spisovatelským přístupem Karin vzniká vždy jedinečný zážitek. Představení jsou obvykle dlouho dopředu vyprodaná.

RICHARD KRAJČO SOLO / RICHARD & NIKOS DUO | termíny rezevujte na booking@zlproduction.cz

Tam, kde není možné vystoupení celé kapely Kryštof s plnohodnotným koncertem z technických nebo ekonomických důvodů, nabízíme koncert s písněmi této přední české kapely v akustické podobě (kytara, kopák, zpěv, případně trumpeta) v podání Richarda Krajča, případně za doprovodu Nikolase Grigoriadise. Solo nebo duo je vhodné pro soukromé oslavy, televizní pořady, městské slavnosti a menší festivaly.

Nově také nabízíme možnost tanečního vystoupení s Dominikou Roškovou v návaznosti na StarDance.

 

 • title
 • title
 • title

Dymytry Management

DYMYTRY | www.dymytry.cz | termíny rezevujte na dymytry@zlproduction.cz

booking: exkluzivně pro Českou Republiku a Slovensko 

Dymytry oslavili v roce 2023 dvacet let existence ve vyprodané O2 areně, a pro následující období došlo ke změně frontmana v podobě Václava Noida Bárty. Kapela se s novou energií a písněmi stala headlinerem turné Monster Meeting a předních českých festivalů 2024, kde navazuje na vyhlášené vyprodané "Monstrum koncerty." Ty nabízejí nevídanou technickou a pódiovou show s porcí poctivé metalové hudby světové úrovně s výraznými českými texty. Dymytry tak pokračují ve své jízdě a drží si status nejúspěšnější rockmetalové skupiny v ČR, která se netají ani zahraničními ambicemi. 

Hned tři novinky pro rok 2024 se usídlily v YouTube trendech, z čehož dvě několik týdnů okupovaly #1, což je u české metalové kapely opravdu úžasný úspěch. Nová éra Dymytry tak začala více než dobře, booking od roku 2025 je otevřený pro domácí akce a festivaly!

 • title
 • title
 • title

Booking interpretů

pro další vybrané interpety se staráme o koncertní plány a aktivity: 

ARAKAIN | www.arakain.cz | termíny rezevujte na arakain@zlproduction.cz

Úspěšná koncertní strategie Dymytry nás přivedla i k jejich "otcovské" kapele Arakain. Tato legenda české metalové scény oslavila 40 let na hudební scéně ve vyprodaném O2 Universu. Je jisté, že i po těchto úctyhodných letech má Arakain stále co nabídnout a se současným zpěvákem Honzou Toužimským má stále ambice na přední pozice českých festivalů a úspěšná turné. V současné době kapela připravuje dlouho očekávanou novou desku.

TUBLATANKA | www.tublatanka.sk | termíny rezevujte na czkoncerty@tublatanka.sk

Od roku 2024 řídíme český booking a koncertní strategii jedné z nejúspěšnějších slovenských skupin, Tublatanky. Spolupráci zahajujeme téměř vyprodaným turné k oslavě 40 let s názvem "Dobrí priatelia" a naplánováním čtyřiceti koncertů v roce 2025. Tublatanku snad není potřeba ani představovat, její hity "Dnes" nebo "Pravda víťazí" jsou doslova legendární napříč generacemi.

 • title
 • title
 • title

Tour Management

Pro vlastní i externí interprety připravujeme specifická turné na míru.

Ať už jde o speciální příležitosti, jako jsou výročí existence, vydávání nových desek, nebo jen přirozeně vybrané období, připravujeme pro individuální umělce nebo hudební skupiny ucelené série koncertů. Naše práce začíná od prvních konceptů, grafiky a komunikace, přes zajištění prostorů s kompletní produkcí a technickým zajištěním, až po obrazové a video výstupy.

V portfoliu takových interpretů naleznete mimo naše stálice Kryštof, Dymytry, Taktor, Arakain a Tublatanku také legendu Olympic nebo současnou hvězdu poprocku Jelen.

Většinou se nejedná o obyčejnou šňůru zastávek, ale hledáme zajímavá prostředí jako divadla, zámky nebo naopak ty největší haly a amfiteátry. Naše stopy tak naleznete nejen na Strahově nebo v O2 areně, ale také ve většině divadel napříč celou republikou, v nádherných prostředích zámeckých nádvoří a zahrad, nebo v unikátních amfiteátrech jako Loket nebo Mikulov.

 • title
 • title
 • title