Booking

Kryštof

KRYŠTOF www.krystof.net | termíny rezevujte na booking@zlproduction.cz

booking: Kryštof, Richard Krajčo & Nikolaos Gregoriadis, talkshow Kecičky a Písničky, taneční vystoupení Richard & Dominika (Star Dance)

Přední česká hudební skupina prožívá vrcholné období své existence a my jsme u toho. Po skvělě přijatém albu Inzerát (natočeném v zahraniční produkci 2012) přišlo měsíce dopředu vyprodané halové turné a velice úspěšné koncertování v rámci festivalů (vystoupení na Rock for People). Následující návrat do klubů a kulturáků byl také ve znamení "vyprodáno", vstupenky na některá místa zmizely za několik minut po uvedení do prodeje.

Ovšem ten největší úspěch měl teprve přijít. Jakýmsi mezičlánkem je projekt Kryštof Kemp, který se sedmi zastávkami v přírodních amfiteátrech plní představy naše a členů kapely o ideálním festivalu tak, jak bychom si jej sami přáli zažít. Netradiční přístup a zapojení Richarda a kluků do příprav či aktivit i mimo dění na podiu přináší lidem jedinečné zážitky umocněné příjemným prostředím s nadstanardním zázemím pro jedince i celé rodiny a vstřícným přístupem.  Pozitvní ohlasy hlasy na Kryštof Kemp 2014: Novinky.cziDnes byly jen předzvětší vznikajícího fenoménu. Ročník 2016 se vyprodal půl roku dopředu během několika minut a přinesl o kousek více euforie a nadšení jak pro umělce, tak pro jejich fanoušky. 

Dosavadním vrchlolem na poli koncertů se dá označit Kryštof Srdcebeat tour 2015, jež přineslo osm vyprodaných koncertů v šesti největších českých zimních stadionech včetně dvakrát vyprodané 02 arény. Zde také vyvrcholila naše spolupráce, o kompletní produkci i techniku se postaral tým ZLP. 

Kryštof je také pověstný svým netradičním přístupem ke koncertům. Kromě vyprodaných zimních stadionů s obří scénou a velkou výpravou se kapela kolem Richarda Krajča nevyhýbá ani klubovým vystoupením, připravila několik speciálních turné do té doby podobnými interprety nerealizovaných (vysokoškolské auly, divadla, státní opera). Kapela vytvořila vlastní speciální koncept pro multikina s dokumentem za zády. Na podzim Kryštof vypustil záznam Inzerát Kryštof tour 2013 zdarma ke stažení na webu kapely s možností, přispět libovolnou částkou, která pak byla celá věnovaná dětem s onkologickým onemocněním ve výši 3.000.000 korun!

V roce 2017 si kapela vybrala koncertní pauzu a na využilal jej ke splnění svého snu - vyprodaného stadionového koncertu Kryštof na Strahově. Tento milník, kdy se dokonce uskuečnily dva koncerty po sobě, protože první se bleskově vyprodal, usadil kapelu na vrcholu žebříčku české domácí poprockové scény. 

Od té doby Kryštof pravidelně vyprodává ty největší haly jako O2 aréna, plní headline časy největších domácích festivalů, ale umí se i vrátit za svými fanoušky s intimními divadelními koncerty a nebo se speciálním projekty jako zámky s cimbálovkou.  Díky rozmanitosti a inovativnímu přístupu ke koncertní strategii a také pouplaritě Richarda Krajča v rámci divadleních a tv produkcí se kapela stále drží na vrcholu české hudební scény. 

  • title
  • title
  • title

Booking interpretů

DYMYTRY | www.dymytry.cz | termíny rezevujte na dymytry@zlproduction.cz

Dymytry po patnácti letech existence překročili svůj vlastní žánorvý stín a probojovali se do mainstremového prostředí českých koncertů a festivalů. Jejich vyhlášené a vyprodané "monstrum" koncerty nabízejí nevídanou technickou a podiovou show s porcí poctivé metalové hudby s výraznými českými texty. Mimo ně se ale kapela nezdráhá věnovat klascikým tour po sálech a menších halách a je vyhledáváným interpretem do programu festivalů všech žánrů. 

Vrcholem jejich kariéry je oslava dvaceti let ve vyprodané O2 aréně v listopadu 2023, po které dochází k výměně frontmana. Dymytry tak pokračují ve své jízdě a drží si status nejúspěšnější rockmetalové skupiny v ČR. 

ARAKAIN | www.arakain.cz | termíny rezevujte na arakain@zlproduction.cz

Úspěšná koncertní strategie mladších "Ubranovců" nás přivedla i jejich "otcovské" kapele Arakain. Tato legenda české metalové scény oslavila 40 let na hurební scéně ve vyprodaném O2 Universu. Je jisté, že i po těchto úctyhodných letech má Arakain stále co nabídnout a se současným zpěvákem Honzou Toužimským  má stále ambice na přední pozice českých festivalů a úspěšná turné. V současné době kapela připravuje dlouho očekávanou novou desku. 

TUBLATANKA | www.tublatanka.sk | termíny rezevujte na czkoncerty@tublatanka.sk

Od roku 2024 řídíme český booking a koncertní strategii jedné z nejúspěšnějších slovenských skupin TUBLATANKY. Spolupráci zahajujeme téměř vyprodaným turné k oslavě 40 let "Dobrí priatelia" a naplánováním čtyřiceti koncertů v roce 2025. Tublatanku snad není potřeba ani představovat, její hity Dnes nebo Pravda víťazí patří jsou doslova legendární napříč generacemi. 

MICHAL PENK | www.tublatanka.sk | termíny rezevujte na penk@zlproduction.cz

Nabídka, která se neodmítá... To je MIchal Penk a jeho prosba o pomoc comebackem. Hvězda 80 a 90 let překonala své temné obodbí a s plným odhodláním se vrací na českou hudební scénu. V zádech má nesmrtelné hity jako O Bláznech nebo Odpusťe nám naše hříchy a chuť k nové tvorbě... 

Tour Management

Mimo zastupování vlastních umělců (Kryštof, Dymytry, Arakain, Michal Penk, Tubtaltanka)  poskytujeme tour management a podílíme se na koncertních šňurách další spřátelených kapel (Traktor, Olympic, Jelen....).

V rámci tour managementu produkujeme i speciální výroční koncerty jako Dymytry Monstrum nebo Starý Pecky Leoše Mareše.

  • title
  • title
  • title