Srdcebeat tour 2015

Srdcebeat tour 2015

Naše spolupráce s přední českou kapelou Kryštof vyvrcholila společně připraveným tour po pěti nějvětších domácích halách k poslednímu albu Srdcebeat.

Týdenními zkouškami a prvními dvěma koncerty v ostravské Vítkovice Areně začalo největší halové turné, na kterém jsme se podíleli. A to jak po produkční a organizační stránce, tak i designové a technické. Osm vyprodaných koncertů kapely Kryštof pro více než 90.000 diváků včetně dvojnásobné pražské 02 areny proběhlo v naší kompletní produkci a s naším technickým vybavením.

Roční přípravy, na kterých se intenzivně podílela i kapela sama a především Richard Krajčo, se proměnily do velkolepé show na obřím podiu se speciálním výběhem doprosřed haly, s více než 300 světly, šesti nezávislými LED obrazovkami a dalšími speciálními efekty měnícímí prostředí hal do vysněnokrajiny včetně holandského flying systému.

Technickými pilíři byly světla Robe BMFL, Robin 600, Eurolite COB blindery a přes sto dalších světel.  PA systém tvořil line array systém Adamson Energia E12 (v Praze 02 Areně ve verzi E15) s nejnovějšími basy Adamson E219 za podpory dalších line array Y10 či  Spektrix pro outfilly, downfilly a frontfilly. FOH i MON pulty Yamaha CL5 se zesilovači Lab Gruppen PLM komunikovaly přes protokol Dante. Riggingový systém byl zavěšený na 74 motorech. 

Technický manager projektu: David Šteiniger
Hlavní rigger: Vít Mejzlík
Systémový zvukař: Ondřej Tureček
Světelný designer: Jiří Rouček
Tour manager: Vítek Florian, Bára Siňorová
Speciální efekty: Josef Bouška, Martin Pařízek

http://www.ireport.cz/clanky/recenze/live-krystof-v-praze-vysnenokrajina-existuje-a-strci-do-kapsy-i-svetove-hvezdy

http://www.ireport.cz/clanky/recenze/live-krystof-v-praze-vysnenokrajina-existuje-a-strci-do-kapsy-i-svetove-hvezdy

Fotografie a videa

Podobné projekty