KryštofKemp2014

KryštofKemp2014

s kapelou Kryštof jsme si vysnili ideální festival pro všechny generace, jehož první ročník přinesl spoustu pozitivních reakcí návštěvníků i médií a také ocenění BestCoolFest

Připravili jsme a produkčně i technicky realizovali sérii sedmi netradičních open air festivalů v přírodních amfiteátrech. Speciálně upravené poloakustické koncerty Kryšof, Mňága a Žďorp, Nebe, Lenny a Michal Hrůza / Marek Ztracený doplnil široký doprovodný program zaštítěný jednotlivými členy kapely a spousta aktivit pro všechny generace. Hlavním charakterem kempů bylo příjemné a přátelské prostředí s nadstatrdním kvalitním servisem. Všechny kempy kromě toho nějvětšího v amfiteátru Lochotín byly dopředu vyprodané a kromě vítězství v anketě BestCoolFest přinesly velice pozitivní ohlasy v médiích i přímo od spokojených návštěvníků. 

Kryštof Kemp 2014 zcela předčil naše očekávání. Vysnili jsme si kempy a snažili se je uspořádat tak, jak bychom si sami přáli ideální festival. Slušné a čisté akce pro slušné lidi bez zbytečných restrikcí, četné ochranky, v nepřeplněném přátelském a maximálně komfortním prostředí pro děti i dospělé. To vše za vstřícné ceny. Tak aby každý, kdo na festival přijde, se cítil dobře, kvalitně se najedl a napil, zabavil se po celý den a třeba i poseděl po závěrečném koncertu u ohně a nebo si zahrál s námi na kytary u baru ve stanovém městečku. Možná až trošku návrat do dob Porty a dalších folkových akcí, kdy byly priority festivalů nastavené jinde než dnes. A to se povedlo také díky Vám. Vytvořili jsme si vlastní místo pro radost a fanoušci nám ho naplnili – taková naše „vysněnokrajina“.

Richard Krajčo, kempový vedoucí

Fotografie a videa

Podobné projekty