ČMI 2017 v O2 areně

ČMI 2017 v O2 areně

Vyprodaná O2 arena už podruhé hostovala unikátní akci s nabitým programem složeným z nejoblíbenějších interpretů nejposlouchanějšího českého rádia Impuls. A letos bylo svěřeno složité technické řešení nám.

Program akce byl postaven na kontinuálním programu složeném ze šesti živých kapel (Slza, Mandrage, No Name, Meky Žbirka, Lenny, Ewa Farná), na který navázal program sólistů s kapelou Petra Maláska v čele s Lucií Bílou nebo Karlem Gottem. Ten si na závěr vystřihl i duet s Igorem Timkem. 

Technicky tak bylo nejsložitější zvukové řešení. Ne na úrovni pokrytí celého hlediště včetně čtvrtého patra, tam byl využit osvědčený základ z našich předchozích akcí dle designu Ondřeje Turečka: hlavní PA systém Adamson Energia E15 / E219, delay Adamson S10 a outfill Adamson Y10, to vše ovládané processingem Lake v síti Dantě přes zesilovače Lab Gruppen PLM. Speciální řešení si vyžádalo zapojení všech interpretů najedou i s ohledem na nahrávání celého koncertu do Tv záznamu. Byly využity maxímální kapacity řešení FOH Avid Venue S6L a MON Yamaha CL5.

Design scény koresponodval s vizuálem "i" Rádia Impuls, které tvořilo výběhové molo. Světelnou scénu vytvořil Jiří Rouček ze zalomených a obloukových trussů, kde světla proložily menší led obrazovky a jedna velká centrální. Využili jsme naše standardní portfolio Robe - spoty BFML, beamspoty Pointe a led washe Spiider. Pro řízení jsme použili Jiříčkův "vánoční dárek" Chamsys MQ500.

Jsme rádi za projevenou důvěru, Český mejdan s Impulsem patří k těm nejssložitějším live akcím, které se organizují v české produkci, nejen díky Tv záznamu. Byla to další cenná zkušenost pro náš tým. 

Fotografie a videa

Podobné projekty