Kryštof na Strahově

Kryštof na Strahově

Společně s kapelou kolem Richarda Krajča jsme si splnili sen o stadionovém koncertu. Kryštof oslavil 25 let před sedmdesáti tisíci fanoušky a s naší produkcí i technikou. Děkujeme za úžasný a zřejmě neopakovatelný zážitek!

Když ve správný okamžik potkáte ty správné lidi, může to vést k úžasným věcem a zážitkům, kterým je skoro až těžké uvěřit, i když se staly. Obrovské díky a respekt vám všem ze ZL family, co po pětadvaceti letech pomohli splnit sen jedné ostravské kapele a přispěli snad k jedinečnému zážitku pro jejich sedmdesát tisíc fanoušků.

Dalo by se říci, že odbavením tohoto koncertu jsme si sáhli na metu nejvyšší. Na strahovský stadion se na dva týdny přestěhovala naše kompletní produkční i technická "rodina" a za podpory přátel ze společností Adamson (Lagoona, Stagemasters) a Robe Lighting jsme kompletně odbavili oba koncerty, z nichž ten sobotní byl vyprodaný. Kryštof si tak splnil svůj dávný sen a potvrdil pozici jedné z nejúspěšnějších kapel historie české popmusic. Show sklidila velké ohlasy, viz:

http://musicserver.cz/clanek/56519/krystof-jelen-sebastian-hodiny-stadion-evzena-rosickeho-strahov-praha-16-9-2017/

http://www.ireport.cz/clanky/recenze/live-krystof-na-strahove-nejpompeznejsi-koncert-ceske-kapely

https://www.novinky.cz/kultura/449444-recenze-krystof-slavil-na-vlne-euforie.html

https://www.tyden.cz/rubriky/kapela-krystof-zahrala-pro-temer-sedmdesat-tisic-lidi-splnila-si-sen_446765.html

Celková šířka scény byla 60m a uprostřed jsme postavili stage o velikosti 21 metrů, jejíž celé pozadí tvořily led obrazovky pro předem připravené animace. Další obrazovky o velikosti 5 x 8m byly určené detailům kamer po stranách na delay věžích pro diváky stojící 100 a více metrů od stage, které také nesly zpožďovací PA sytém. Stejně jako ten hlavní byl složen z Adamson E12 a E15. Raritou bylo zavěšení 64 basových beden Adamson E219, které vyprojektovat systémový zvukař Ondřej Tureček, jako první na světě v tomto množství. Světelnou páteř scén Jirky Roučka tvořilo 24 Robe Lighting BMFL spotů, 24 led washů Spiider doplněných o 24 Pointe a 24 colorstrobe SGM CX-5. Prostor stadionu osvětlovalo 38 blinderů a 40 sunstripů. 

ZVUKOVÉ ŘEŠENÍ PRO FAJNŠMEKRY:

MAIN PA: 15x E15 undr 6xS10 PER SIDE
SIDE PA : 15x E15 undr 6xS10 PER SIDE
DELAY: 12x E15 undr 3xS10 PER SIDE
SIDE DELAY: 12x E12 per side
FILLS:  6x SPEKTRIX PER SIDE
SUBS:

flown:
32x E219  in EF 66 mode 60 Hz preset
stacked:
12x T21 in FB 60Hz mode
SIGNAL FLOW:
ALL OVER DANTE in 96 kHz  mdoe  by OPTICAL CABLES, REDUNDANT MODE, SAFED by CAT 7 CABLING, SAFED by ANALOG SIGNAL DISTRIBUTION
FOH:  
LM PROCESSING MATRIX & SIGNAL DISTRIBUTION
PREBANDS: YAMAHA CL5
MAIN BAND: 2x AVID S6L 32D
MONITORS: YAMAHA CL5
IN EAR RADIOS: WISYCOM
WIRELESS MICS: WISYCOM + BEYER DYNAMIC
TECHNICAL SETUP AND SYSTEM TUNE by Ondřej Tureček, FOH Jiří Topol Novotý, MON Martin Štecher

Fotografie a videa

Podobné projekty