Booking interpretů

DYMYTRY | www.dymytry.cz | termíny rezevujte na dymytry@zlproduction.cz

Dymytry po patnácti letech existence překročili svůj vlastní žánorvý stín a probojovali se do mainstremového prostředí českých koncertů a festivalů. Jejich vyhlášené a vyprodané "monstrum" koncerty nabízejí nevídanou technickou a podiovou show s porcí poctivé metalové hudby s výraznými českými texty. Mimo ně se ale kapela nezdráhá věnovat klascikým tour po sálech a menších halách a je vyhledáváným interpretem do programu festivalů všech žánrů. 

Vrcholem jejich kariéry je oslava dvaceti let ve vyprodané O2 aréně v listopadu 2023, po které dochází k výměně frontmana. Dymytry tak pokračují ve své jízdě a drží si status nejúspěšnější rockmetalové skupiny v ČR. 

ARAKAIN | www.arakain.cz | termíny rezevujte na arakain@zlproduction.cz

Úspěšná koncertní strategie mladších "Ubranovců" nás přivedla i jejich "otcovské" kapele Arakain. Tato legenda české metalové scény oslavila 40 let na hurební scéně ve vyprodaném O2 Universu. Je jisté, že i po těchto úctyhodných letech má Arakain stále co nabídnout a se současným zpěvákem Honzou Toužimským  má stále ambice na přední pozice českých festivalů a úspěšná turné. V současné době kapela připravuje dlouho očekávanou novou desku. 

TUBLATANKA | www.tublatanka.sk | termíny rezevujte na czkoncerty@tublatanka.sk

Od roku 2024 řídíme český booking a koncertní strategii jedné z nejúspěšnějších slovenských skupin TUBLATANKY. Spolupráci zahajujeme téměř vyprodaným turné k oslavě 40 let "Dobrí priatelia" a naplánováním čtyřiceti koncertů v roce 2025. Tublatanku snad není potřeba ani představovat, její hity Dnes nebo Pravda víťazí patří jsou doslova legendární napříč generacemi. 

MICHAL PENK | www.tublatanka.sk | termíny rezevujte na penk@zlproduction.cz

Nabídka, která se neodmítá... To je MIchal Penk a jeho prosba o pomoc comebackem. Hvězda 80 a 90 let překonala své temné obodbí a s plným odhodláním se vrací na českou hudební scénu. V zádech má nesmrtelné hity jako O Bláznech nebo Odpusťe nám naše hříchy a chuť k nové tvorbě...