Booking interpretů

DYMYTRY | www.dymytry.cz | termíny rezevujte na dymytry@zlproduction.cz

Dymytry oslavili v roce 2023 dvacet let ve vyprodané O2 areně a pro následující období došlo ke změně frontmana v podobě Václava Noida Bárty. Kapela se s novou energií a písněmi stala headlinerem turné Monster Meeting a předních českých festivalů 2024, kde navazuje na vyhlášené vyprodané "Monstrum koncerty".  Ty nabízejí nevídanou technickou a podiovou show s porcí poctivé metalové hudby světové úrovně s výraznými českými texty. Dymytry tak pokračují ve své jízdě a drží si status nejúspěšnější rockmetalové skupiny v ČR. 

ARAKAIN | www.arakain.cz | termíny rezevujte na arakain@zlproduction.cz

Úspěšná koncertní strategie Dymytry nás přivedla i jejich "otcovské" kapele Arakain. Tato legenda české metalové scény oslavila 40 let na hurební scéně ve vyprodaném O2 Universu. Je jisté, že i po těchto úctyhodných letech má Arakain stále co nabídnout a se současným zpěvákem Honzou Toužimským  má stále ambice na přední pozice českých festivalů a úspěšná turné. V současné době kapela připravuje dlouho očekávanou novou desku. 

TUBLATANKA | www.tublatanka.sk | termíny rezevujte na czkoncerty@tublatanka.sk

Od roku 2024 řídíme český booking a koncertní strategii jedné z nejúspěšnějších slovenských skupin TUBLATANKY. Spolupráci zahajujeme téměř vyprodaným turné k oslavě 40 let "Dobrí priatelia" a naplánováním čtyřiceti koncertů v roce 2025. Tublatanku snad není potřeba ani představovat, její hity Dnes nebo Pravda víťazí patří jsou doslova legendární napříč generacemi.