Hudební sponzoring

Hudební sponzoring

pro společnost T-Mobile aktivujeme hudební sponzoring společnými dlouhodobými koncertními projekty t-music tour či t-music Back to School

t-music tour

Pro společnost T-Mobile jsme v letech 2008 - 2010 realizovali projekt t-music tour, v rámci kterého se uskutečnilo 10 unikátních turné předních českých a slovenských hudbeních skupin. Mezi ně se zařadila jména jako Chinaski, Sto Zvířat, Kontrafakt, Wohnout&UDG, Horkýže Slíže a nebo hned dvakrát Kryštof. Ti totiž zvládli odehrát velké halové t-music Kryštof Jeviště tour 2010 a historicky první šňůru po univerzitních aulách.

Projekt t-music tour začal skromně, první turné se odehrávaly převážně ve vyprodaných klubech a sálech. Od začátku byly však hlavními parametry vysoká úroveň produkce turné, rozsáhlá lokální i celoplošná propagace, speciální scény a technické zajištění, jež by si kapely bez partnera nemohly dovolit a tehdejší novinka - digitální distribuce nových alb. Projekt si tak získával stále větší oblibu jak u návštěvníků, tak i u interpretů až se dostal do těch největších hal a k nejsilnějším jménům.

Celkem proběhlo neuvěřitelných 92 koncertů plus závěrečné vystoupení čtyř vybraných interpretů ve vyprodané Tesla Aréně 24.11. 2010 pod názvem t-music 4v1. Většina koncertů byla vyprodaná a tak se konečné číslo návštěvníků zastavilo téměř na 128.000. Kromě t-music Chinaski tour a t-music Kontrafakt tour, kde jsme zajišťovali jen propagaci T-Mobile, probíhala turné kompletně v naší produkci.

t-music Back to School

Se společností T-Mobile jsme navázali na úspěšnou spolupráci při tříletém projektu t-music tour a připravili pilotní ročník open air mejdanů pro vysokoškolské studenty k zahájení nového akademického roku. První ročník se šesti zastávkami na přelomu září a října 2011 a interprety Horkýže Slíže, UDG, Sto zvířat a Polemic byl velice úspěšný a přilákal více než 100.000 studentů a mladých lidí, kteří se na všech akcích skvěle bavili. A tak v současnosti připravujeme již třetí pokračování.

Prezentace hlavního partnera probíhá především hravou formou skrze virtuální formy studia v t-music Academy. Partner si nejvíce cení.......

 

Fotografie a videa

Podobné projekty