Staré Pecky stream

Staré Pecky stream

Leoš Mareš pokračuje ve své online jízdě s živým vysíláním show Staré Pecky. Čtvrtá edice nás o Velikonocích vrátila na premiérové místo tour pod širým nebem!

Projekt Starý Pecky Leoše Mareše vznikl v červnu 2020, kdy přišlo první rozvolnění po koronavirových opatřeních, a z původního jednoho open air koncertu vznikl velký projekt. V roce 2020 jsme odbavili čtrnáct narychlo naplánovaných vystoupení, které se ale staly nejúspěšnějším koncertním turné loňského léta. Jejich předčasný konec v říjnu zatím další pokračování odložil na neurčito. Než se ale budeme opět moci s Leošem vrátit do amfiteátrů a letních kin, připomněli jsme si show ve formě jejího live streamu.

A kde jinde než tam, kde Starý Pecky open air vznikly. V Berouně, necelý rok poté, jsme vystavěli koncertní stage a odbavili ji světelně, zvukově i po stránce videa. Bylo to fajn, opět si připomenout, jak nás tento projekt baví, ale všichni i s Leošem doufáme, že se brzy vrátíme před skutečné publikum místo kamer.

Jako hosté vystoupili Patrik Hezucký, Standa Hložek, Katka Říhová, Pavel Callta, Petr Janda, Petr Rychlý a Kapitán Demo. 

 

Fotografie a videa

Podobné projekty