Virtuální KOS 2021

Virtuální KOS 2021

Tradiční konference našeho dlouholetého klienta letos jinak, se stejnými parametry, jen ve virtuálním prostředí ze streamovacího studia.

Naše tradičně nejnáročnější a zároveň nejoblíbenější konference nebude chybět v portfoliu ani letos. Po pěti ročnících v největších kongresových prostorech v ČR jsme se však přesunuli do digitálního prostředí a tisícovce účatníků jsme zajistili kromě real-time zpracování do různých platforem včetně dovozového catering a POS servisu. 

V duchu přesunu většiny eventů do on-line prostředí jsme vybudovali studio v designu tématu pro reálné speakery, prezentace, videa a především vzdálené účastníky - jednotlivce i skupiny. Přístup byl zajištěn přes tailor-made landing page" pro registraci a následné odbavení streamu se všemi security a GDPR a cookies parametry.

V reálném studiu jsme využívali maximální online možnosti. Kvalitní moderátor a real-time interakce s remote speakery, zpětná komunikaci s diváky (otázky, vzkazy, hlasování..), zapojení více hostů do přenosu i studia formou teams/zoom platforem a hudebních vystoupení.

STREAM:  Vmix virtual stream server solution

FOH: 2x Yamaha Commercial Audio CL5, Audinate Dante virtual solution

LIGHTS: ROBE lighting: BMFL WashBeam, Spiider, MegaPointe, CycBar 15

FOH: ChamSys: MQ500 stadium

Fotografie a videa

Podobné projekty