Rock for People 2015

Rock for People 2015

Produkční a technické zajištění předního českého festivalu se letos rozrostlo na 2 festivaly a kompetní zajištění hlavního podia pro Motorhead. Parov Stelar nebo Guano Apes.

Naše aktivity na festivalu Rock for People pokračovaly v tradičním mezoročím růstu:). Ten umocnilo letošní pořádání dvou verzí festivalu - Hradec Králové a nově i v Plzni, u příležitosti EHMK 2015.

V Hradci Králové jsme zajistili jednu ze dvou hlavních stage s technikou Adamson Energia, Yamaha CL5 a Robe BMFL, Robin 600

V Plzni jsme už odbavili kompletně celý festival. V novém prostoru Depo2015 jsme po předchozí zkušenosti hladce vybavili autobusovou halu se systémem Adamason Y10 a Midas PRO3. Ovšem poprvé jsme se také postarali o kompletní STAGE A s maximálním zastřešením 20x15m z heavy duty a superbeam trussů, kde si na náš nový velký systém Adamson Energia E12 zahráli například Motorhead, Guano Apes nebo Parov Stelar. O světelný design těchto hvězd se postaraly především nejlepší spotové hlavy na současném trhu Robe BMFL.

Fotografie a videa

Podobné projekty