Prague Playoffs 2023

Prague Playoffs 2023

Největší událost ve světovém parkuru a zřejmě i největší událost v O2 areně má za sebou čtvrtý ročník s technikou a produkcí od ZL Production. Po pěti letech zkušeností a inteznivní týmové práce se nám akce stala doslova rodinnou a přes náročnost závodního i doprovodného programu je i pro nás vrcholovým zážitkem, který zřejmě už máloco překoná.

Světový parkour ve své největší výpravě doskákal až ke svému vrcholovému závodu v O2 aréně! A přivedl s sebou opět celý ZL produkční i technický team.

Kromě kompletní technické instalace zajišťujeme venue servis od riggingu přes platformy po zvuk a světla nejen pro závod, ale pro široký doprovodný program a show. Dovezli jsme 200 motorů, kilometr konstrukcí a desítky kilometrů kabelů. Pro nasvícení jsme využili osvědčenou techniku Robe, obohacenou o nové spoty v našem portfoliu Forte. Ty pak doplnili spoty i washe BMFL, ledkové Spiidery a CycBary, Pointe i Megapointe a samozřejmě nezbytné RoboSpoty. 

Mimo technické zajištění v podobě kompletního riggingu, zvukového odbavení a především nasvícení jak závodního kolbiště tak audiovizuální doprovodné show  se na PPO staráme i o lokální produkci arény a celkovou logistiku akce a dodavatelů. A to je opravu výzva! 

Fotografie a videa

Podobné projekty