Opening party

Opening party

Nová budova Masaryčky na Novém Městě v Praze byla slavnostně otevřena. Stěžejní částí programu bylo nasvícení unikátní fasády a odbavení vystoupení Morcheeba na netradiční místě na netradičním podiu. Výzva, které jsme se rádi zhostili.

I když většina našich referencí pochází z koncertního prostředí, rádi se přesouváme i do jiných sektorů kreativního audiovizuálního průmyslu, kde můžeme využít naše technologie a tým. Díky tomu se dostáváme k akcím s různými cíli a kritérii, přestože realizace probíhá za pomoci stejných prostředků, jako je ozvučení Adamson System Engineering a osvětlení Robe.

Nestandardní aplikace pak přinášejí exkluzivní zážitky, jako například oficiální otevření developerského projektu Masaryčka Spojuje. Prostředím pro tento červnový týden byla unikátní designová stavba v Praze 1, patřící společnosti Penta Investments. Tato budova je neobvyklým architektonickým skvostem a vyniká výraznou, zlatavě žlutou fasádou, která harmonizuje s barvami okolního nádraží a dalších historických budov v centru města. Jedním z našich hlavních zadání bylo zvýraznění výjimečné fasády a dalších objektů pomocí našich nových světel Robe iForte a osvědčených modelů Robe BMFL, Robe ColorStrobe a Robe Tetra2.

Kromě toho jsme připravili specificky designovanou stage s LED branou, osvětlením a zvukem pro vystoupení hlavní hvězdy večera, skupiny Morcheeba. Dále jsme zajišťovali kompletní produkční a technickou infrastrukturu eventu pod vedením Lavo Production. Celkem jsme použili přes 300 světel Robe, 150 metrů nášlapných zábran a ozvučení pro Morcheebu pomocí systému Adamson S10 & E219.

Nejlepší dojem z akce přináší fotodokumentace, která zachycuje, jak se nám podařilo zvýraznit a podpořit oficiální otevření této významné stavby.

Fotografie a videa

Podobné projekty