Michal David online

Michal David online

Další z našich interpretů potěšil své fanoušky streamovaným vystoupením. Tentokráte se zaměřením na co nejvěrohodnější koncertní zážitek plný nesmrtelných hitů.

V prostředí divadla Broadway jsme vybudovali co nejrealističtější koncertní scénu a odstreamovali show Michala Davida plnou známých i dlouho nehraných písní pro jeho fanoušky. Opět jsme využili naše mobilní streamovací studio se zálohovanými media servery i přenosem, s reálným střihem i multitrack záznamem, navíc s online reportážním spojením do slovenské TV.

V tomto případě jsme neřešili žádnou formu interakce a doplňkového obsahu. Soustředili jsme se na kvalitní obrazový přenos živého střihu ze šesti kamer a s důrazem na kvalitní zvuk. To ve spojení s playlistem postaveným na zásadních hitech, ale s mnoha překvapeními a perličkami, které na koncertech obyčejně nezní, a Michalovým profesionálním projevem, vytvořilo další událost této zvláštní doby, na kterou budeme vlastně rádi vzpomínat!

Celý koncert se odehrál na speciálně postavené scéně ze světel Robe (Spiider, Pointe, CycBar) doplněné o LED obrazovky. Zvukovou produkci nám ulehčil fakt, že už několik let Michal David hraje své koncerty naživo se skvělou doprovodnou kapelou Kvatro. A tak výsledný zvuk Yamahy CL5 z rukou Jirky Polanského stál za to, podkladem pro toto tvrzení může být, že zvukový záznam bez postprodukce využilo Rádio Impuls. 

 

Fotografie a videa

Podobné projekty