Marek Ztracený

Marek Ztracený

Deset let od debutového singlu Ztrácíš uteklo jako voda a z Marka se stal jeden z nejaktuálnějších poprockových interpretů, což patřičně oslavil na výročním koncertu ve Fóru Karlín, s naší technikou i produkcí

Technický návrh řešení nechal Marek Ztracený s plnou důvěrou na nás. Vznikla tak jednoduchá scéna s dominantním pozadím složeným z LED obrazovky a stěn ze Sunstrip Active světel, což v kombinaci působilo velice efektivně. Dojem umocnilo zakrytí na část koncertu backdropem, plný světelný park se použit až v druhé půlce koncertu. Charakteristické bylo malé podium spojené s molem, kde se odehrávaly zásadní body scénáře.

Pro ozvučení jsme použili tradiční systém Adamson E12, který se v tomto prostoru jeví jako optimální svým výkonem, charakterem i jednoduchým riggingem. Jeho sílu a přesnost umocnil FOH pult AVID S6L a samozřejmě řešení Dante & Lab Gruppen PLM. 

Mimo speciální zadní stěnou poskládanou ze 135 segmentů LED obrazovky P6 a 48 sunstripů byla světelná scéna postavena na 24 Robe Spiider a 24 Robe Pointe. Vše řídil pult Chamsys MQ100 a videa odbavil media server.

Děkujeme Markovi, že nám tak významnou událost svěřil a těšíme se na další spolupráci. 

 

Fotografie a videa

Podobné projekty