M&M summit 2017

M&M summit 2017

Pro naše dlouholeté partnery z M&M reality jsme připravili technické a produkční řešení jejich nejvýznamnější konference v pražském kongresovém centru pro 2500 hostů.

M&M Reality holding je pro nás velice inspirativní společnost a mnoho jejich principů se shoduje s našimi představami a vizemi, respektive velice často je překonává. A tak každá spolupráce s nimi je pro nás výzvou a tentokráte jsme jim pomohli produkčně i technicky zrealizovat přelomový Summit pro 2500 hostů v pražském kongresovém centru. 

Hned tři důležitá místa jsme vybavili našimi technologiemi. Kromě obřích LED obrazovek v hlavním, společenském sále i ve foyer jsme dodali ozvučení Adamson S10 a Spektrix pro pracovní konference i večerní program. Především v hlavním sále a ve foyer jsme se pak postarali o doprovodnou světelnou show se světly Robe lighting.  

Samozřejmě důležitým bodem byla režie s odbavením videí, kamer a prezentací přes media server. Mimo technické zajištění jsme se postarali o produkční zajištění prostoru a cateringu pro hosty po celý den. 

Fotografie a videa

Podobné projekty