Elektroparty 2016

Elektroparty 2016

Společnost Elfetex slaví v letošním roce 25 let a nám bylo ctí kompletně realizovat narozeninový event pro jejich hosty z celé republiky.

Bylo nám ctí připravit a realizovat koncept nabité Elektropárty, kterou významná plzeňská společnost Elfetex se svými mnoha pobočkami slavila 25 let na trhu elektroinstalačního materiálu. Pro více než polovinu hostů jsme zajišťovali logistiku a hospitality z deseti různých měst. Druhá polovina hostů dorazila do prostor pražského Fóra Karlín po vlastní ose, aby si užila sedmihodinový nabitý program nejen na scéně, ale s mnoha dalšími tématickými vychytávkami a doprovodnými aktivitami v celém prostoru. 

Náročné logistické zadání se podařilo realizovat bez jediného zpoždění s bezproblémovým a bezfrontovým systémem identifikace. Několik měsíců připravované technické, produkční, kreativní, designové, programové a cateringové řešení v milé spolupráci s klientem přineslo ovoce v podobě maximální spokojenosti jak jeho samotného, tak především všech hostů. 

Doufáme, že tímto jsme položili základ další dlouhodobé spolupráci a při oslavě 30 let nebudeme chybět:).  Realizace oslavy 25 let Elfetex se tak zařadila k těm, na které budeme velice rádi vzpomínat, i přes velkou náročnost celého eventu. 

Fotografie a videa

Podobné projekty