JenomPísničky online

JenomPísničky online

Improvizované TV studio a divadelní podium, akustický koncert, povídání s hosty a fanoušky. To byl jedinečný Kryštof JenomPísničky live stream, tříhodinová produkce plně naživo.

Live stream velkého koncertu jsme s Kryštof odvysílali již na jaře loňského roku. Po nečekaném dalším oddalováním skutečných koncertů jsme se rozhodli zrealizovat ještě jeden, zcela jiný a vlastně svým způsoben unikátní, využili jsme to, co normálně na běžném koncertu nelze. 

U nemilé příležitosti dalšího odložení divadelního turné připravila kapela pro fanoušky alespoň částečnou náhradu. A protože turné mělo být dvakrát v Ostravě, místo pro náplast ve formě live streamu bylo jasné. A co kapela fanouškům nabídla? Speciálně připravený a zaranžovaný akustický koncert uvedlo televizní studio. Opravdové, studio ligy mistrů, s Liborem Boučkem a nečekanými hosty. Fotbalová tématika domácí jedenáctky Kryštof se volně prolnula s výletem do historie kapely, rozhovory ve studiu i vzdálenými a pak bez jediného střihu přešla do koncertu. Během něj se diváci dotazovali jak okamžitou textovou formou, tak probíhaly mezi písněmi i videodotazy. 

Celé téměř tříhodinové vysílání 100% naživo bez předtočení jsme kompletně technicky zajistili včetně kamerového a streamovacího odbavení. Streamovací platformu poskytli naši přátelé z Sherwood Digital a.s..

Fotografie a videa

Podobné projekty