DYMYTRY 20 let v 02 Arena

DYMYTRY 20 let v 02 Arena

Naše pětiletá spolupráce s metalovou kapelou Dymytry nás společně dovedla až do vyprodané O2 areny! Spojily se tak všechny oblasti naší činnosti - booking, technika, produkce i organizace a marketing v další úspěšný projekt.

Vyprodaným koncertem v O2 areně kapela Dymytry uzavřela svoji dvacetiletou kapitolu se zpěválem Protheusem. Ten se po koncertu vydává na sólovou dráhu. Kapelu tak čeká nemalá výzva, najít nový hlas a udržet se i přes tu změnu na špičce metalové scény, Samozřejmě kapela zůstává v pod ZL bookingem. 

Koncert byl postavený na speciálně designované scéně. Tu však téměř půl koncertu skrývala velká opona. I přes to od začátku scéna plná světel a vertikálních i horizontálních led obrazovek působila monstrózně. Zajímavostí byl pojezdový trojúhleník s LED pruhem i světly, které se mohly nezávisle pohybovat od podia až do výšky 20 metrů, kde až končila scéna. Byla to asi největší a nejvyšší naše stavba v O2 areně. Po odhalení mohl osvětlovač Radek Lamač využít kompletní světelný park a podpořit patnáctimetrovou ledkovou masku, které od té chvíle pódiu dominovala. 

Koncert jsme připravovali přes rok, díky tradičním partnerům a firmě Dotiko jsme si mohli dopřát opravdu technologickou svobodu. Věříme, že výsledek stál za to! 

zvuk: Adamson E15 / E12 / S10 / E129, FOH Yamaha PM7 rivage

světla: FOH 2x Chamys MQ 500 stadium

spot: 24x Robe Forte, 40x Robe BMFL, 36x Robe MegaPointe

wash: 8x Robe Washbeam, 62x Robe Spiider

effect: 10x Robe ColorStrobe, 30x Atomic 

led: 200m P 6.6, odbavení ZL Brutal Force 4k mediaserver

Fotografie a videa

Podobné projekty