MANOWAR Europe tour

MANOWAR Europe tour

Heavy metalová legenda MANOWAR si nás vybrala jako dodavatele technického zajištění turné 2023. Ozvučení Adamson a světla Robe nás tak přivedly do hal a stadionů napříč Evropou s day2day touringem.

Na jeden měsíc vyměnil náš tým své domovy za postele v nighlineru Beat the Street a náš set Adamson E15/E12/S10/E219 spolu se světly Robe BMFL, Spiider, ColorStrobe a RoboSpot svá místa na skladě za kamiony Pieter Smit.  

V lednu a únoru 2023 jsme společně s Manowar objeli 15 hal v Německu, Estonsku, Finsku, Švédsku, Dánsku, Nizozemí, Norsku a Čechách. Turné Crusning the Enemies of Metal vrátilo nejhlasitější kapelu na světě do popředí heavy metalové scény. Legenda osmdesátých let potvrdila skvělou formu a neuhasínající vztah se svými fanoušky. 

Turné samozřejmě předcházely detailní přípravy, aby bylo možné během pár hodin postavit i sbalit velice složitou scénou plnou stovek světel, efektů, elevací a dekorací. Dokonalý touringový systém světel i riggingu byl nezbytnou podmínkou pro tento charakter akcí. Stejně tak i zvukově byly haly odbavené s ohledem na očekávanou hlasitost nadstandardním množstvím PA. 

Poděkování za důvěru a jedinečnou zkušenost pro #zlfamily patří kapele Manowar, celé jejich crew za profesionální a zároveň příjemnou až rodinnou spolupráci! 

technical manager: David Šteiniger
technical tour manager: Vítek Florian
rigging: Vít Mejzlík (Norbert Karnay)
sound system: Petr Zavřel (Matěj Klíma, Ivo Šindelář, Tomáš Fila)
lights: Vojta Toman (Standa Zemek, Patrik Štěrba, Petr Kotyza, Jakub Kyncl)
s podporou celého týmu ZLP při prípravách a plánování

sound:
Adamson Energia E15/E12/S10/E219

lights: 
spot: Robe BMFL , Robe Forte
beam: Robe Megapointe
wash: Robe Spiider
follow spot: Robe Robospot 
console: Grand MA2

rigging:
TAF PRT trussing
Chainmaster D8+ hoists

 

 

Fotografie a videa

Podobné projekty