Prague Playoffs 2022

Prague Playoffs 2022

Největší událost v parkurovém sportu, v O2 aréně a i pro ZL production & technical je za námi! A opět úspěšně! S každým dalším ročníkem sportovní i doprovodný program přináší větší a větší zážitky.

Světový parkour ve své největší výpravě se po roce vrátil do O2 areny! A přivedl s sebou celý ZL produkční i technický team. A opět s větším počtem techniky, kterou zajišťujeme kompletní instalaci v aréně. Od riggingu přes platformy po zvuk a světla nejen pro závod, ale pro široký doprovodný program a show. Dovezli jsme 150 motorů, kilometr konstrukcí a desítky kilometrů silové i signálové kaebláže. Pro nasvícení jsme využili osvědčenou techniku Robe, obohacenou o nové spoty v našem portfoliu Forte. Ty pak doplnili spoty i washe BMFL, ledkové Spiidery a CycBary, Pointe i Megapointe a samozřejmě nezbytné RoboSpoty. 

Mimo technické zajištění v podobě kompletního riggingu, zvukového odbavení a především nasvícení jak závodního kolbiště tak audiovizuální doprovodné show  se na PPO staráme i o lokální produkci arény a celkovou logistiku akce a dodavatelů. A to je opravu výzva! 

Fotografie a videa

Podobné projekty