Prague Playoffs 2021

Prague Playoffs 2021

Pět dnů příprav, čtyři dny parkurových závodů a multimediálních show, tři dny likvidace v O2 aréně... Po roční pauze se vrátila největší událost koňského sportu a největší výzva pro nás produkční a technický tým.

Po roční pauze se vrátil světový parkour ve své největší výpravě do O2 areny! Po Markovi Ztraceném a Českém Mejdanu s Impulsem jsme se tak potřetí i my tento podzim pracovně ocitli v největší domácí hale. S respektem k aktuální společenské situaci jsme se tak na téměř dva týdny vrátili s celým týmem k práci, která je čím dál vzácnější.

A s námi 10 kamionů audiovizuální techniky, kterou vyneslo do stropu 120  motorů a 700m konstrukcí. O nasvícení plochy a doprovodnou show se postaralo 300 světel převážně Robe (BMFL spot & washbeam, Forte, Strobe, Spiider, RoboSpot) ve výkonu přes 250kW.  Kabeláže se počítaly na desítky kilometrů a vše připravilo přes 50 techniků z našeho týmu, 

Mimo technické zajištění v podobě kompletního riggingu, zvukového odbavení a především nasvícení jak závodního kolbiště tak audiovizuální doprovodné show  se na PPO staráme i o lokální produkci arény a celkovou logistiku akce a dodavatelů.

???? GCL/Stefano Grasso, ???? DHC Prague Playoffs

Fotografie a videa

Podobné projekty