NČM O2 Arena

NČM O2 Arena

Novým projektem výběru toho nejlepšího z českých muzikálů jsme zahájili další sezónu koncertů s naší technikou v 02 areně, a hned vyprodanou a skvěle hodnocenou show.

Za doprovodu více než stočlenného orchestru zazněly největší hity z muzikálů Dracula, Monte Cristo, Golem, Noc na Karlštejně, Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika a Muž se železnou maskou.

Na jedinečném koncertu vystoupili Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Monika Absolonová, Marian Vojtko, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Jan Kopečný, Vojtěch Drahokoupil, Michaela Gemrotová, Radka Fišarová a mnoho dalších. Zazněly největší muzikálové árie Karla Svobody a Michala Davida jako např. Jsi můj pánTeď královnou jsem jáAsi do věží nebo Lásko má já stůňu.

Show doprovázela výpravná scéna s LED projekcemi, elevacemi, světly Robe (BMFL, Spiider, WashBeam) a speciálními efetky. Složité zadání zvukového řešení jsme vyřešili kombinací tří pultů v FOH (Avid S6L, Yamaha PM7 Riavage a Midas PRO6) se dvěma pulty pro složitý odposlechový systém  s desítkami in ear a wireless kanálů (Yamaha CL5). PA systém jsme klasicky nasetupovali v již osvědčené konfiguraci Adamason E15 / E12 / S10 / E219 včetně outfilů, frontfillů, centerfillu a delay pro 4. patro. To vše za nezbytné podpory řešení Lab Gruppen PLM+ zesilovačí s LAKE processingem. 

Fotografie a videa

Podobné projekty