Monster Meeting 2021

Monster Meeting 2021

Protože se v loňském roce nepovedlo odehrát všechny koncerty této rockmetalové show, přesunula se jich část na letošek. Opět s kapelami Traktor a Dymytry, opět s kontinuálním programem, velkolepou výpravou a obří výpravnou scénou.

Společně s Dymytry a Traktor jsme ještě v době, kdy mělo smysl organizovat koncerty pro tisíce fanoušků nez obav, vymysleli jedinečný projekt. Kontinuální společnou show dvou interpretů se speciální scénou, velkolepou výpravou, světelnými a pyro efekty...prostě vším, co k pořádné rockmetalové parádě patří. 

Vznikl tak unikátní tříhodinový program nejen s těmi největšími hity, ale i dvěmi novými společnými písněmi. Nechyběly vzájemné hostovačky, okamžiky, kdy všichni umělci z obou kapel hráli na podiu najednou. To vše podtržené pečlivě připravenou efektovou show a speciálně připravenými projekcemi. To z Monster Meetingu udělalo vloni nejnavštěvovanější a také technicky nejnáročnější turné. Nebylo větší a navštěvovanějších akcí v létě plném měnícím se opatření a vládních restrikcí v rámci boje proti Covid19. 

I když jsme s snažili všemu se přizpůsobit, ne všechny plánované koncerty proběhly a ne všechny tak, jak bychom si přáli. A tak bylo jasné, že se Monster Meeting vrátí i v roce 2021. Nakonec počet zastávek skončil na čísle 17, některé probíhaly hned po sobě, což k technické náročnosti nebylo nejjednodušší. Ale vše se v červencové a srpnové části zvládlo a Monster Meeting tak aspiruje opět na turné roku. 

PA ADAMSON: main+fills E15+S10, E219
AMPS Lab.gruppen PLM, Lake Processing LM44, Audinate dante
FOH: Yamaha Commercial Audio CL5

LIGHTS ROBE lighting: Spiider, MegaPointe, RoboSpot
FOH ChamSys: MQ500 stadium

RIGGING Truss Aluminium Factory

Fotografie a videa

Podobné projekty