Konference 2016

Konference 2016

Rok 2016 jsme odstartovali jedním z nejnáročnějších eventových projektů na českém trhu - odbavením celostátní konference společnosti Allianz pojišťovna, a.s..

Rok 2016 jsme odstartovali jedním z nejnáročnějších eventových projektů na českém trhu - celostátní konferencí společnosti Allianz pojišťovna, a.s.. Věříme a doufáme, že úspěšná realizace byla prvním krokem ke dlouhodobé spolupráci, což je vždy naším hlavním cílem.

Realizace konference obsahovala jak pracovní část pro několik stovek hostů, tak po krátké přestavbě i tzv. večerní after party s doprovodným a hudebním programem. Kromě několikaměsíčních příprav jsme tak strávili tři dny non-stop v jednorázově "postavené" Allianz KOS Areně, po vzoru známé mnichovské Allianz Arény. Téma konference tak bylo nasnadě, vše se odehrálo ve stylu fotbalového stadionu a zážitků, spojených s historickým i současným fotbalem. 

Technické řešení kromě standardního odbavení ozvučení / osvětlení / designu arény pro konferenci i hudební vystoupení obsahovalo unikátně připravené led obrazovky o celkové ploše téměř 100 m2. Samozřejmě jsme se podíleli i na vzniku videoobsahu pro celou konferenci včetně odbavení několika mediaservery a rozsáhlým video týmem. 

"Objektivně musím říci, že jak pracovní část (odbavení prezentací, videí, zvuku, aj.) tak večerní část proběhly tak,  jak bylo naplánováno a bez komplikací. Práce týmu ZLP byla pro mě jednou z nejlepších, které jsem měla možnost poznat. Na každý můj dotaz nebo prosbu jste vždy měli řešení nebo odpověď a nic nebyl problém. Velice tak oceňuji proklientský přístup, férovost a otevřenost, vysokou odbornost i rady a návrhy řešení."

Fotografie a videa

Podobné projekty