Elfetex 30 LET

Elfetex 30 LET

Naši přátelé ze společnosti Elfetex mám stejně jako před lety svěřili svoji výroční akci. Tentokráte jsme společně oslavili 30 let velkolepou vesmírnou párty ve Fóru Karlín, se kterou jsme společně zamířili ke hvězdám s naší technikou i produkcí.

Ani této akci se nevyhnuly covidové překážky, ale po dou odloženích se odehrála v říjnu 2022. Čekání nic neubralo na velkoleposti a rozsahu akce, která se zařadila k těm největším korporátním eventům v ČR. A stejně jako u minulého výročí nám byla svěřena akce jako celek.

Kromě našeho běžného technického a produkčního servisu přibyla kompletní tvorba konceptu, designu, kompletního programu, cateringu i výstupu z akce včetně logistiky a hospitality dvou tisícovek hostů. 

Celkem jsme strávili ve Foru Karlín tři dny, navezli pět kamionů technického a designového materiálu. Úvodní show obsahovala půl hodinový film vyrobený na míru akce a oslavy, který jsme se sběrem materiálu připravovali více než rok. Ve spojení s milou a vstřícnou spoluprací s klientem akce skončila maximální spokojeností nejen jeho, ale především všech hostů. 

Úspěšnost našeho výletu to celoeventového businessu podtrhuje zahájení příprav na další ročníku této akce, která nám přirostla k srdci, i když patří k těm nejnáročnějším projektům #zlfamily. 

Fotografie a videa

Podobné projekty