HF City Jib, DEPO2015

HF City Jib, DEPO2015

Nechyběli jsme u závěrečných akcí Hlavního města evropské kultury 2015, ať už šlo o speciální koncert Plzeňské Filharmonie nebo snowboardovou show Horsefeathers City Jib

Sérií několika akcí v plzeňském DEPU2015 se přiblížil projekt Hlavního města evropské kultury ke svému závěru. Spojením unikátních prostorů jak uvnitř tak na open air nádvoří nabídl prosincový program unikátní akci plnou adrenalinu Horsefesathers City Jib, komorní koncert Plzeňské Filharmonie nebo odlehčení v podobě Malého tanečního orchestru Praha v čele s Tomášem Hanákem. V autobusové hale se kromě koncertů odehrála také after party snowboardových závodů s Prago Union a předními DJ. Program doplnilo mnoho dalších doprovodných akcí a nebo překvapivá bubenická show využívající jako nástroje také expozici Čestmíra Sušky na nádvoří. 

Pro ozvučení vnitřních prostorů DEPO2015 jsme použili systém Adamson Y10 se suby T21. Venkovní ozvučení vyžadovalo speciální řešení, které jsem poskytli umístěním delay towers se systémy Adamson Spektrix pro bubenickou show a i odbavení závodů. Osvětlení koncertů, expozice i snowboardové tratě vyřešili naši osvětlovači  převážně technologiemi značek Robe, Avolites a Arri.

Fotografie a videa

Podobné projekty