osvětlení a video

Z nabídky našich profesionálních světel a speciálních efektů rádi připravíme originální scénu pro váš projekt. Vybavení je vhodné jak pro turné, festivaly, koncerty a eventy od malých klubů až po velké haly, tak pro dekorační nasvětlování prostorů či televizní záznamy a přenosy.

Převážně využíváme výrobky od české celosvětově uznávané značky ROBE, kterou doplňujeme o vybavení ARRI, SHOWTEC nebo STUDIO DUE a dalších osvědčených značek. Dbáme na kvalitu a revizní původ ostatních zařízení (rozvaděče, splittery, stmívače, elektrický rozvod, DMX propojení). Pro ovládání využíváme konzole CHAMSYS (MQ70, MQ100 a MQ 500 stadium s různými variantami wingů) a nebo puty AVOLITES (Pearl 2010).

V našem světelném parku je to nejmodernější vybavení, včetně nejvýkonnějších výbojkových světel ROBE BMFL (32) a BMFL WASHBEAM (12),  aktuálního favorita mezi led washy ROBE SPIIDER (64) a oblíbené ROBE POINTE (32) s výkonnějšími bratříčky ROBE MEGAPOINTE (24). Disponujeme také dálkový follow spot systémem ROBOSPOT

Dále vlastníme 150m2 SMD LED obrazovky s rozlišením 6mm. Obrazovku je možné skládat do různých tvarů a rozdělovat na více ploch. K led obrazovce poskytujeme kompletní REŽII, v případě potřeby KAMEROVÝ SYSTÉM jak standardní, tak robotický.

 

Fotogalerie