Osvětlení a video

Z nabídky našich profesionálních světel a speciálních efektů rádi připravíme originální scénu pro váš projekt. Vybavení je vhodné jak pro turné, festivaly, koncerty a eventy od malých klubů až po velké haly, tak i pro dekorační osvětlení prostorů nebo televizní záznamy a přenosy.

Exkluzivně využíváme produkty české značky ROBE, která patří k největším výrobcům riderového vybavení na světě. Tuto značku doplňujeme o specifické vybavení ASTERA, ARRI, SGM a mnoho dalších. Dbáme na kvalitu a spolehlivost ostatních zařízení, jako jsou rozvaděče, splittery, stmívače, elektrický rozvod a DMX propojení. Pro ovládání využíváme konzole CHAMSYS (MQ70, MQ100, MQ250 a MQ500 stadium s různými variantami wingů) a nebo puty GRAND MA2 (full size).

Disponujeme 300 m² outdoor LED obrazovek s rozlišením 6 mm, 150 m² semioutdoor LED obrazovek s rozlišením 3,9 mm a nově také 600 m² LED FRAME s vysokým rozlišením a velkou svítivostí. Tyto obrazovky je možné skládat do různých tvarů a rozdělovat na více ploch. K LED obrazovkám poskytujeme kompletní režii a v případě potřeby i kamerový systém BlackMagic Ursa, jak standardní, tak robotický. Pro odbavení využíváme vlastní mediaservery ZL BRUTAL FORCE I a II.


V našem světelném parku je to nejmodernější vybavení, včetně nejnovější techniliogie ROBE iFORTE (24), nejvýkonnějších výbojkových světel ROBE BMFL (42) a BMFL WASHBEAM (12),  aktuálního favorita mezi led washy ROBE SPIIDER (64) a oblíbené ROBE POINTE (24) s výkonnějšími bratříčky ROBE MEGAPOINTE (36). Disponujeme také několika follow spot systémy ROBOSPOT. To vše doplňují efektová světla COLORSTOROBE (12) nebo TETRA2 (24) a speciality od jiných značek jako TITAN TUBE či KINESYS pohyblivá světla s výměnným designem.

 

Fotogalerie