Osvětlení a video

Z nabídky našich profesionálních světel a speciálních efektů rádi připravíme originální scénu pro váš projekt. Vybavení je vhodné jak pro turné, festivaly, koncerty a eventy od malých klubů až po velké haly, tak i pro dekorační osvětlení prostorů nebo televizní záznamy a přenosy..

Exkluzivně využíváme produkty české značky ROBE, která patří k největším výrobcům riderového vybavení na světě. Tu doplňujeme o specifické vybavení ASTERA. ARRI, SGM a mnoho dalších. Dbáme na kvalitu a revizní spolehlivost ostatních zařízení (rozvaděče, splittery, stmívače, elektrický rozvod, DMX propojení). Pro ovládání využíváme konzole CHAMSYS (MQ70, MQ100, MQ250 a MQ500 stadium s různými variantami wingů) a nebo puty GRAND MA2 (full size).

V LED obrazovkách a video produkci dispunujeme 300m2 SMD LED Obrazvky 6mm, 150m2 semioutdoor LED 3.9 a nově 600m2 LED FRAME s vysokým rozlišením a velkou svítivostí. Obrazovku je možné skládat do různých tvarů a rozdělovat na více ploch. K led obrazovce poskytujeme kompletní režii, v případě potřeby KAMEROVÝ SYSTÉM BlackMagic Ursa jak standardní, tak robotický. Pro odbavení využíváme vlastní mediaservery ZL BRUTAL FORCE I a II.


V našem světelném parku je to nejmodernější vybavení, včetně nejnovější techniliogie ROBE iFORTE (24), nejvýkonnějších výbojkových světel ROBE BMFL (42) a BMFL WASHBEAM (12),  aktuálního favorita mezi led washy ROBE SPIIDER (64) a oblíbené ROBE POINTE (24) s výkonnějšími bratříčky ROBE MEGAPOINTE (36). Disponujeme také několika follow spot systémy ROBOSPOT. To vše doplňují efektová světla COLORSTOROBE (12) nebo TETRA2 (24) a speciality od jiných značek jako TITAN TUBE či KINESYS pohyblivá světla s výměnným designem.

 

Fotogalerie