ozvučení a sound design

Od našich začátků partnersky spolupracujeme s kanadskou značkou profesionálních reproboxů Adamson systems engineering, patřící ke světové špičce mezi výrobci touringových systémů. 

Disponujeme 15-palcovým line array systémem s technologií CoLinear module a moderním Autolock Riggingem ADAMSON ENERGIA E15 (48).  Ten by se v kombinaci s  s nejúčinnějšími subwoofery ve své třídě na trhu E219 dal považovat jako nejvýkonnější line-array systém na českém, možná i evropském trhu. Tímto systémem byl ozvučený i stadionový koncert Kryštof 2017 pro 40.000 lidí.

Samozřejmě mimo tento velkokapacitní systém používáme jeho menší 12-palcovou verzi ADAMSON ENERGIA E12 (24) a kompaktní systém S10 (48) . Vše odbavují zesilovače LABGRUPPEN PLM s integrovaným processingem LAKE, ovládaným a odbaveným také pomocí protokolu DANTE.

Díky širokému portfoliu jsme schopni z vlastních zdrojů ozvučit největší domácí haly včetně 02 arény a open air festivaly v té nejvyšší kvalitě s dokonalým pokrytím. Každé realizaci věnujeme vlastní přípravu a vytváříme detailní sound design prostřednictvím certifikovaného softwaru Blueprint. O finální kalibraci a nastavení systému se starají certifikovaní zvukaři s měřícími produkty SMAART

A protože dokolaný systém s dokonalým procesingem a zesilovači by nebyl dokonalý bez špičkového FOH pultu, pořídili jsme si dle našeho názoru nejlepší dostupné FOH pulty DIGICO QUANTUM 338  (waves card & waves extreme server & super rack license) a Yamaha PM7 rivage. Jako další FOH i MON pulty využíváme dalšé digitální konzole Yamaha (CL5 M7CL48-ES, M7CL), digitální pulty legendárního výrobce Midas (PRO3, PRO6). Mimo těchto základních prvků disponujeme standardním příslušenstvím jako mikrofony (DPA, Bayer Dynamic, Shure Axient, Audix, Sennheiser), monitory (32x Adamson M15, 8x Adamson M12, 12x PS100 in ear) a DJ vybavením Pioneer.

Systém ADAMSON využívají světoví interpreti jako Enrique Iglesias, David Guetta, One Direction, Ricky Martin, Beyonce, Imagine Dragons a najdete ho v portfoliu těch největších evropských společností - např. PRG. Na domácí scéně naše ozvučení dlouhodobě používají např. kapely Kryštof, Dymytry, festivaly Český Majáles, SázavaFest, Trnkobraní, České Hrady, Metronome a mnoho dalších projektů.

Fotogalerie