Ozvučení a sound design

Od našich začátků úzce spolupracujeme s kanadskou značkou profesionálních reproboxů, Adamson systems engineeringkterá patří ke světové špičce mezi výrobci touringových systémů.

Disponujeme 15-palcovým line array systémem s technologií CoLinear module a moderním Autolock Riggingem ADAMSON ENERGIA E15 (48).  Ten se v kombinaci s  nejúčinnějšími subwoofery ve své třídě na trhu E219 dá považovat jako nejvýkonnější line-array systém na českém, možná i evropském trhu. Tímto systémem byl ozvučený i stadionový koncert Kryštof 2017 pro 40.000 lidí či veškeré naše produkce v O2 areně. 

Mimo tento velkokapacitní systém používáme menší 12-palcovou verzi ADAMSON ENERGIA E12 (24) a kompaktní systém S10 (48) . Vše odbavují zesilovače LABGRUPPEN PLM s integrovaným processingem LAKE, ovládaným a odbaveným také pomocí protokolu DANTE.

Díky širokému portfoliu jsme schopni z vlastních zdrojů ozvučit největší domácí haly včetně 02 arény a open air festivaly v té nejvyšší kvalitě s dokonalým pokrytím. Každé realizaci věnujeme vlastní přípravu a vytváříme detailní sound design prostřednictvím certifikovaného softwaru Blueprint. O finální kalibraci a nastavení systému se starají certifikovaní zvukaři s měřícími produkty SMAART

Protože dokolaný systém s dokonalým procesingem a zesilovači by nebyl dokonalý bez špičkového FOH pultu, pořídili jsme nejlepší dostupné FOH pulty DIGICO QUANTUM 338  (waves card & waves extreme server & super rack license) a Yamaha PM7 rivage. Jako další FOH i MON pulty využíváme dalšé digitální konzole Yamaha (CL5, M7CL48-ES, M7CL, QL1), digitální pulty legendárního výrobce Midas (PRO6). Mimo těchto základních prvků disponujeme standardním příslušenstvím jako mikrofony (DPA, Shure Axient, Audix, Sennheiser), monitory (32x Adamson M15, 8x Adamson M12, 20x PSM1000 in ear) a DJ vybavením Pioneer.

Systém ADAMSON využívají světoví interpreti jako Enrique Iglesias, David Guetta, One Direction, Ricky Martin, Beyonce, Imagine Dragons a najdete ho v portfoliu těch největších evropských společností - např. PRG nebo Audiolite. Na domácí scéně naše ozvučení dlouhodobě používají např. kapely Kryštof, Dymytry, festivaly Český Majáles, SázavaFest, Trnkobraní, České Hrady, Metronome a mnoho dalších projektů. V našem servisu potkáte systém na evropském turné Manowar nebo na koncertech Enrique Iglesiase či DJ Boba

Fotogalerie