ozvučení a sound design

Od našich začátků partnersky spolupracujeme s kanadskou značkou profesionálních reproboxů Adamson systems engineering, patřící ke světové špičce mezi výrobci touringových systémů. 

Disponujeme 15-palcovým line array systémem s technologií CoLinear module a moderním Autolock Riggingem ADAMSON ENERGIA E15 (24).  Ten by se v kombinaci s  s nejúčinnějšími subwoofery ve své třídě na trhu E219 dal považovat jako nejvýkonnější line-array systém na českém, možná i evropském trhu. Tímto systémem byl ozvučený i stadionový koncert Kryštof 2017 pro 40.000 lidí. 

Samozřejmě mimo tento velkokapacitní systém používáme jeho menší 12-palcovou verzi ADAMSON ENERGIA E12 (24) a kompaktní systém S10 (24) . Vše odbavují zesilovače LABGRUPPEN PLM s integrovaným processingem LAKE, ovládaným a odbaveným také pomocí protokolu DANTE.

Mimo nové systémy nám zůstává v portfoliu původní Adamson SPEKTRIX (24) a výkonný long-throw system Y10 s extra silnými subwoofery T21. Díky širokému portfoliu jsme schopni z vlastních zdrojů ozvučit největší domácí haly včetně 02 arény a open air festivaly v té nejvyšší kvalitě s dokonalým pokrytím. Každé realizaci věnujeme vlastní přípravu a vytváříme detailní sound design prostřednictvím certifikovaného softwaru Blueprint. O finální kalibraci a nastavení systému se starají certifikovaní zvukaři s měřícími produkty SMAART

A protože dokolaný systém s dokonalým procesingem a zesilovači by nebyl dokonalý bez špičkového FOH pultu, pořídili jsme si dle našeho názoru nejlepší dostupné FOH pulty AVID S6L  (32D / 192 engine) a Yamaha PM7 rivage. Jako další FOH i MON pulty využíváme dalšé digitální konzole Yamaha (CL5 M7CL48-ES, M7CL), digitální pulty legendárního výrobce  Midas (PRO3, PRO6). Mimo těchto základních prvků disponujeme standardním příslušenstvím jako mikrofony (DPA, Bayer Dynamic, Shure, Audix, Sennheiser), monitory (32x Adamson M15 a 8x Adamson M12) a DJ vybavením Pioneer.

Systém ADAMSON využívají světoví interpreti jako David Guetta, Linkin Park, One Direction, Ricky Martin, Beyonce, Imagine Dragons a najdete ho v portfoliu těch největších evropských společností - např. PRG. Na domácí scéně naše ozvučení dlouhodobě používají např. kapely Kryštof a Horkýže Slíže, festivaly Český Majáles, SázavaFest, Trnkobraní, České Hrady, Rock for People, Kryštof Kemp a mnoho dalších projektů.

Fotogalerie