Ground support, zastřešení

V roce 2014 jsme rozšířili naše GS vybavení o HEAVY-DUTY & SUPER-BEAM trussing, díky kterému nyní disponujeme jednou z největších a nejbezpečnějších střech v ČR. Základní rozměr zastřešení nabízí až 13m výšku nohou GS, zakrytou plochu 22m x 16m / 19m x 16m16m x 12m / 12 x 12m s mnohatunovou nosností a možnost rozšíření o PA a video wings až na 45m pohledovou šířku. Pro kotvení a vyvázání používáme pouze k tomu určené prvky (ocelová lana, řetězy). K zastřešení máme platný statický posudek a disponujeme samozřejmě kompletní podiovým systémem - NivTec flexibel.   

Pro menší venkovní akce vlastníme zastřešení s originálními konstrukcemi a spojovacími díly ALUR SOLUTIONS v rozměru 13m x 10m s výškou věží 8 metrů, splňující požadavky EU pro dočasné stavby s veškerým potřebným vyvázáním a kotvením. K zastřešení je možné připojit přípravny 6x4m, dále PA wings, čímž zvýšit možnou váhu zvukového systému.

Náš zkušený rigging team je samozřejmě připraven odbavit akce v halách se zavěšením. Disponujeme detailní znalostí, zkušeností a DWG výkresy většiny domácích hal s touto možností, ať se jedná o Fórum Karlín, O2 arenu nebo brněskou halu DRFG a mnoho dalších včetně Frýdecko-Místecké haly Polárka, kde se staráme o house rigging. Naši technici připraví rigging plot včetně detailních kót, zatížení jednotlivých bodů, statiky a postarají se o hladkou a především bezpečnou instalaci. 

Ve vnitřních prostorách bez zavěšování z našeho materiálu stavíme ground support různých velikostí a typů. Pro menší stavby (cca 12x12) používáme standardní kvadro profily a pro ty větší pevnější profily pevnostní Folding či HD trussing a nebo Super beam ve stříbrné i černé barvě. Veškeré komponenty jsou certifikované od renomovaných výrobců a plní bezpečnostní požadavky EU.  Ke zdvihání používáme motory CHAINMASTER či CM s 1-2 tunovou nosností a originálním ovládácím systémem.

Fotogalerie