Ground support, zastřešení

Páteř našeho GS vybavení tvoří HEAVY-DUTY & SUPER-BEAM trussing, díky kterému nyní disponujeme jedním z největších a nejbezpečnějších systémů v ČR. Základní rozměr zastřešení nabízí až 13 m výšku nohou GS a zakrytou plochu od 10 m x 12 m až po 22 m x 16 m s mnohatunovou nosností. Navíc je možné systém rozšířit o PA a video wings až na 45 m pohledovou šířku.

Pro kotvení a vyvázání používáme pouze k tomu určené prvky, jako jsou ocelová lana a řetězy. Ke každé variantě zastřešení máme platný statický posudek a disponujeme kompletním pódiovým systémem NivTec flexibel. Velkým benefitem naší konstrukce je rychlost instalace a demontáže, která je oproti jiným systémům v ČR kratší o několik dnů, což vede k významným produkčním úsporám. 

Pro menší venkovní akce vlastníme zastřešení s originálními konstrukcemi a spojovacími díly ALUR SOLUTIONS o rozměru 13 m x 10 m a výškou věží 9 metrů. Toto zastřešení splňuje požadavky EU pro dočasné stavby a je vybaveno veškerým potřebným vyvázáním a kotvením. K zastřešení je možné připojit přípravny o rozměrech 6 x 4 m a PA wings, čímž se zvýší možná nosnost zvukového systému.

Náš zkušený rigging team je připraven odbavit akce v halách se zavěšením. Disponujeme detailními znalostmi, zkušenostmi a DWG výkresy většiny domácích hal s touto možností, ať už jde o Fórum Karlín, O2 arenu, Enteria arenu, brněnskou halu Rondo a další. Naši technici připraví rigging plot včetně detailních kót, zatížení jednotlivých bodů a statiky, a postarají se o hladkou a především bezpečnou instalaci.

Ve vnitřních prostorách bez možnosti zavěšení stavíme ground support různých velikostí a typů z našeho materiálu. Pro menší stavby (cca 12x12 m) používáme standardní kvadro profily, zatímco pro větší konstrukce využíváme pevnější profily pevnostní Folding či HD trussing nebo Super Beam ve stříbrné i černé barvě. Veškeré komponenty jsou certifikované od renomovaných výrobců a splňují bezpečnostní požadavky EU. Ke zdvihání používáme motory CHAINMASTER či CM s nosností 1-2 tun a originálním ovládacím systémem s bezpečností D8+.

Fotogalerie