Eventový servis, korporátní akce

Díky dlouhodobému "pobytu" v interním firemní prostředí našich stálých klientů dokážeme snadněji pochopit představy o ideální firemním akci, prezentaci či konfereci. Věnujeme se oslavám milníků, setání zaměstnanců, partnerů či klientů či různým odhalením. 

Naší výhodou je vlastní produkční i technický tým se špičkovým vybavením a dlouholetými zkušenostmi, tedy jsme připraveni kompletně odbavit efektivně i ty nejnáročnější zadání. Mezi největší úspěchy se dá zařadit spolupráce s společností T-Mobile, pro kterou jsme realizovali tradiční zaměstnanecké párty pro velice rozmanitou třítisícovou strukturu hostů. Eventy pokaždé získaly nejlepší zpětná hodnocení a překonal jen outdoorový event 2016, taktéž náš. Do roku 2023 jsme zajištovali interní eventy pro Allianz Pojišťovna nebo akce pivovaru Ostravar a Staropramen pro Molson Coors. Společnost Elfetex nám svěřila velkolepou oslavu 20 i 25 let své existence a na úrovni eventů aktuálně s radostí pracujeme pro Česká Spořitelna nebo Pilous Packaging.

Eventům se věnujeme od prvních nápadů a představ, připravujeme úvodní návrhy a koncepce, o jejichž realizaci se také postaráme. Ať už jde o lokaci, scénář, program, techniku, grafiku, guest servis, identifikaci, catering, další zábavu a nebo jen dárek na závěr. V našem portfoliu jsou úspěšně realizované eventy pro malé skupiny či jednotlivce, speciální projekty pro top management a nebo firemní akce pro několik tisíc hostů. Rok 2020 nás zavedl do prostředí on-line streamingu a virtuálních akcí, kde nejen technilogií klademe důraz na perfektně zpracovanou bezpečnost přístupů, dat, údajů, GDPR a cookies.

Fotogalerie