Eventový servis, korporátní akce

Díky dlouhodobému působení v interním firemním prostředí našich stálých klientů dokážeme snadněji pochopit představy o ideální firemní akci, prezentaci či konferenci. Věnujeme se oslavám milníků, setkáním zaměstnanců, partnerů či klientů, či různým odhalením.

Naší výhodou je vlastní produkční i technický tým se špičkovým vybavením a dlouholetými zkušenostmi, tedy jsme připraveni kompletně odbavit efektivně i ty nejnáročnější zadání. Mezi největší úspěchy se dá zařadit spolupráce s T-Mobile, pro kterou jsme realizovali tradiční zaměstnanecké párty pro velice rozmanitou třítisícovou strukturu hostů. Eventy pokaždé získaly nejlepší zpětná hodnocení a překonaly jen outdoorový event v roce 2016, který byl také náš. Do roku 2023 jsme zajišťovali interní eventy pro Allianz Pojišťovnu nebo akce pivovaru Ostravar a Staropramen pro Molson Coors. Společnost Elfetex nám svěřila velkolepou oslavu 20 i 25 let své existence a na úrovni eventů aktuálně s radostí pracujeme pro Českou Spořitelnu nebo Pilous Packaging.

Eventům se věnujeme od prvních nápadů a představ, připravujeme úvodní návrhy a koncepce, o jejichž realizaci se také postaráme. Ať už jde o lokaci, scénář, program, techniku, grafiku, guest servis, identifikaci, catering, další zábavu nebo jen dárek na závěr. V našem portfoliu jsou úspěšně realizované eventy pro malé skupiny či jednotlivce, speciální projekty pro top management a také firemní akce pro několik tisíc hostů. Rok 2020 nás zavedl do prostředí online streamingu a virtuálních akcí, kde nejen technologií klademe důraz na perfektně zpracovanou bezpečnost přístupů, dat, údajů, GDPR a cookies.

Fotogalerie