Kryštof management

Kryštof, Richard Krajčo & Nikolaos Gregoriadis "akustické duo", talkshow Kecičky a Písničky, taneční vystoupení Richard & Dominika (Star Dance)

KRYŠTOF www.krystof.net | termíny rezevujte na booking@zlproduction.cz

Kapela kolem Richarda Krajča je pověstná svým netradičním přístupem ke koncertům. Kromě vyprodaných zimních stadionů, včetně O2 areny s obří scénou a velkou výpravou, se nevyhýbá ani klubovým vystoupením či jen tak hraním na lavičce v parku. Mimo toto tradiční koncertování připravil Kryštof několik speciálních turné (vysokoškolské auly, divadla, státní opera, multikina, zámky) a vytvořil koncept fanouškovského festivalu Kryštof Kemp, který silně ovlivnil českou festivalovou kulturu.

Ten se zastávkami v přírodních amfiteátrech plní představy členů kapely o ideálním festivalu. Netradiční přístup a zapojení Richarda a kluků do příprav či aktivit i mimo dění na pódiu přináší lidem jedinečné zážitky umocněné příjemným prostředím s nadstandardním zázemím pro jedince i celé rodiny a osobním přístupem. Pozitivní ohlasy na Kryštof Kemp 2014 byly jen předzvěstí vznikajícího fenoménu. Ročník 2016 se vyprodal půl roku dopředu během několika minut a přinesl o kousek více euforie a nadšení jak pro umělce, tak pro jejich fanoušky. Následující pokračování v roce 2018 a postcovidovém roce 2022 už jen ukotvila významnost této původní Kryštof myšlenky.

V dnešní době u většiny populárních interpretů můžete najít jimi organizovaná specifická vlastní letní turné s dalšími aktivitami kromě běžných koncertů na pódiu. Kryštof Kemp je tak už neodmyslitelně zapsán v historii kapely, která po celou dobu své kariéry významně měnila a inspirovala českou kulturu.

Dosavadním vrcholem na poli koncertů se dá označit Kryštof Srdcebeat tour 2015, jež přineslo osm vyprodaných koncertů v šesti největších českých zimních stadionech včetně dvakrát vyprodané O2 areny. Zde také vyvrcholila naše spolupráce, o kompletní produkci i techniku se postaral tým ZLP.

V roce 2017 si kapela vybrala koncertní pauzu a využila jej ke splnění svého snu - vyprodaného stadionového koncertu Kryštof na Strahově. Tento milník, kdy se dokonce uskutečnily dva koncerty po sobě, protože první se bleskově vyprodal, usadil kapelu na vrcholu žebříčku české domácí poprockové scény s více než 70 tisícovou účastí. 

Od té doby Kryštof pravidelně vyprodává ty největší koncerty, plní headline časy největších domácích festivalů, ale umí se i vrátit za svými fanoušky s intimními divadelními koncerty nebo se speciálními projekty jako jsou koncerty na zámcích s cimbálovkou. Díky rozmanitosti a inovativnímu přístupu ke koncertní strategii a také popularitě Richarda Krajča v rámci divadelních a TV produkcí se kapela stále drží na vrcholu české hudební scény.

KECIČKY A PÍSNIČKY www.kecickyapisnicky.cz | termíny rezevujte na koncerty@zlproduction.cz

Rodinná talkshow zpěváka Richarda Krajča a režisérky Karin Krajčo Babinské nabízí jedinečnou kombinaci vyprávění, interaktivní komunikace s publikem a akustického koncertu. Na představení se povídá "o všem," jak to vidí ona a jak to vidí on, zpívají se písně Kryštof a odehrávají se nečekané a neopakovatelné situace. Každé místo, každá zastávka, každé publikum přináší jiné podněty.

"Kecičky a písničky" nabízí unikátní druh zábavy. Díky Richardovu hereckému, pěveckému a stand-up talentu v kombinaci s režisérským a spisovatelským přístupem Karin vzniká vždy jedinečný zážitek. Představení jsou obvykle dlouho dopředu vyprodaná.

RICHARD KRAJČO SOLO / RICHARD & NIKOS DUO | termíny rezevujte na booking@zlproduction.cz

Tam, kde není možné vystoupení celé kapely Kryštof s plnohodnotným koncertem z technických nebo ekonomických důvodů, nabízíme koncert s písněmi této přední české kapely v akustické podobě (kytara, kopák, zpěv, případně trumpeta) v podání Richarda Krajča, případně za doprovodu Nikolase Grigoriadise. Solo nebo duo je vhodné pro soukromé oslavy, televizní pořady, městské slavnosti a menší festivaly.

Nově také nabízíme možnost tanečního vystoupení s Dominikou Roškovou v návaznosti na StarDance.

 

Fotogalerie