Tesco Event 2017

Tesco Event 2017

Pro přátele z agentury Skalin jsme se stali exkluzivním dodavatelem techniky náročného a v mnoha směrech výjimečného dvoudenního eventu pro spol. Tesco

Technické řešení této speciální akce obsahovalo dvě dvanáctimetrová kruhová podia, to hlavní doplnily navíc dvě nasvícená mola. Nad ním byla umístěna čtvercová "360" projekce sledovatelná z tribun po všech stranách s rozlišením 3,9mm a technologie Robe Spiider & Pointe pro efektové i ambientní nasvícení prostoru. Zvukové řešení nebylo tentokráte o výkonu, ale o dokonalém pokrytí celého prostoru včetně tribun, o což se postaraly menší systémy Adamson S10 a Adamson Spektrix, také s "360" směrováním. 

Realizace samozřejmě obsahovala technickou režii, stage management i odbavení videoobsahu s kamerovým střihem, celkem na akci pracovalo přes třicet našich lidí. Kromě hlavního sálu, kde probíhaly prezentace, jsme se postarali i druhou, identicky velikou halu, kde vyrostl náš HD ground support se zvukem Adamson Energia pro doprovodný program a after party.

A mimo tuto standardní technickou dodávku z našich zdrojů jsme se postarali i o konferenční tlumočení do 4 jazyků pro všechny hosty, 40 televizních ploch s různým obsahem a další elektro či video služby.  

Děkujeme agentuře Skalin za důvěru, projekt patří k těm nejnáročnějším korporátním eventům, se kterými jsme se setkali. Snad jsme se ho zhostili s odpovídajícím přístupem a pomohli k velice kladnému hodnocení letošního ročníku. 

Fotografie a videa

Podobné projekty