Booking

Kryštof management

KRYŠTOF www.krystof.net | termíny rezevujte na booking@zlproduction.cz

booking: Kryštof, Richard Krajčo & Nikolaos Gregoriadis "akustické duo", talkshow Kecičky a Písničky, taneční vystoupení Richard & Dominika (Star Dance)

Kapela kolem Richarda Krajča  jepověstná svým netradičním přístupem ke koncertům. Kromě vyprodaných zimních stadionů včetně O2 areny s obří scénou a velkou výpravou se nevyhýbá ani klubovým vystoupením. Mimo toto tradiční koncertování připravil Kryštof několik speciálních tour (vysokoškolské auly, divadla, státní opera, multikina) a vytvoři koncept fanouškovského festivali Kryštof Kemp, který silně ovlivnil českou festivalovou kulturu. 

Ten se zastávkami v přírodních amfiteátrech plní představy členů kapely o ideálním festivalu. Netradiční přístup a zapojení Richarda a kluků do příprav či aktivit i mimo dění na podiu přináší lidem jedinečné zážitky umocněné příjemným prostředím s nadstanardním zázemím pro jedince i celé rodiny a vstřícným přístupem.  Pozitvní ohlasy hlasy na Kryštof Kemp 2014: Novinky.cziDnes byly jen předzvětší vznikajícího fenoménu. Ročník 2016 se vyprodal půl roku dopředu během několika minut a přinesl o kousek více euforie a nadšení jak pro umělce, tak pro jejich fanoušky. 

Dosavadním vrchlolem na poli koncertů se dá označit Kryštof Srdcebeat tour 2015, jež přineslo osm vyprodaných koncertů v šesti největších českých zimních stadionech včetně dvakrát vyprodané 02 arény. Zde také vyvrcholila naše spolupráce, o kompletní produkci i techniku se postaral tým ZLP. 

V roce 2017 si kapela vybrala koncertní pauzu a na využilal jej ke splnění svého snu - vyprodaného stadionového koncertu Kryštof na Strahově. Tento milník, kdy se dokonce uskuečnily dva koncerty po sobě, protože první se bleskově vyprodal, usadil kapelu na vrcholu žebříčku české domácí poprockové scény. 

Od té doby Kryštof pravidelně vyprodává ty největší koncerty, plní headline časy největších domácích festivalů, ale umí se i vrátit za svými fanoušky s intimními divadelními koncerty a nebo se speciálním projekty jako zámky s cimbálovkou.  Díky rozmanitosti a inovativnímu přístupu ke koncertní strategii a také pouplaritě Richarda Krajča v rámci divadleních a tv produkcí se kapela stále drží na vrcholu české hudební scény. 

  • title
  • title
  • title

Booking interpretů

DYMYTRY | www.dymytry.cz | termíny rezevujte na dymytry@zlproduction.cz

Dymytry oslavili v roce 2023 dvacet let ve vyprodané O2 areně a pro následující období došlo ke změně frontmana v podobě Václava Noida Bárty. Kapela se s novou energií a písněmi stala headlinerem turné Monster Meeting a předních českých festivalů 2024, kde navazuje na vyhlášené vyprodané "Monstrum koncerty".  Ty nabízejí nevídanou technickou a podiovou show s porcí poctivé metalové hudby světové úrovně s výraznými českými texty. Dymytry tak pokračují ve své jízdě a drží si status nejúspěšnější rockmetalové skupiny v ČR. 

ARAKAIN | www.arakain.cz | termíny rezevujte na arakain@zlproduction.cz

Úspěšná koncertní strategie Dymytry nás přivedla i jejich "otcovské" kapele Arakain. Tato legenda české metalové scény oslavila 40 let na hurební scéně ve vyprodaném O2 Universu. Je jisté, že i po těchto úctyhodných letech má Arakain stále co nabídnout a se současným zpěvákem Honzou Toužimským  má stále ambice na přední pozice českých festivalů a úspěšná turné. V současné době kapela připravuje dlouho očekávanou novou desku. 

TUBLATANKA | www.tublatanka.sk | termíny rezevujte na czkoncerty@tublatanka.sk

Od roku 2024 řídíme český booking a koncertní strategii jedné z nejúspěšnějších slovenských skupin TUBLATANKY. Spolupráci zahajujeme téměř vyprodaným turné k oslavě 40 let "Dobrí priatelia" a naplánováním čtyřiceti koncertů v roce 2025. Tublatanku snad není potřeba ani představovat, její hity Dnes nebo Pravda víťazí patří jsou doslova legendární napříč generacemi. 

Tour Management

Mimo zastupování vlastních umělců (Kryštof, Dymytry, Arakain, Tublatanka)  poskytujeme tour management a podílíme se na koncertních šňůrách další spřátelených kapel (Traktor, Olympic, Jelen....). V rámci tour managementu produkujeme i speciální výroční koncerty jako Dymytry Monstrum nebo Starý Pecky Leoše Mareše.

  • title
  • title
  • title