Prague Playoffs 2018

Prague Playoffs 2018

Nejnáročnější letošní event plný skvělých sportovních okamžiků a strhujících show je za námi! Krásné zakončení akcí roku 2018 v 02 aréně se zapojením produkce a techniky od #zlfamily.

Roční plánování a dvoutýdenní pobyt v 02 aréně dnes skončil... Přijali jsme velkou výzvu a stali jsme se součástí organizačního týmu světového premiérového ročníku playoff Longines Global Champions Tour v Praze.  

I když je aréna je pro nás známé prostředí, tak se změnila k nepoznání. Nejen uvnitř, ale i v blízkém okolí, kde nalezlo útočiště přes 120 top světových parkurových koní, 80 kamionů a hlavně desítek tun písku pro obří plochu kolbiště. 

Celý event ralizoval široký tým ze stovek jednotlivých složek, a i když šlo o první takovou mezinárodní spolupráci, společnou prací a vstřícností proběhl event v přátelské a pohodové atmosféře, zárověň ale s maximální profesionalitou.  Bylo nám ctí být u takto významné akce, která sklízí po sportovní i organizační a programové stránce samé pozitviní ohlasy.

80 technických pracovníků a techniků od ZLP, 12 kamionů audiovizuální a podiové techniky, 500m hliníkových konstrukcí, 100 motorů, přes 20km kabeláže, 1000m2 platforem, 150 inteligentních světel Robe a 4 produkční (v průměru každý nachodil doteď podle aplikace přes 100km:)). Díky všem za skvělou práci!

foto: Pavel Lebeda, Vlastimil Vacek, Luděk Šipla, 

Fotografie a videa

Podobné projekty