DM3 Monstrum

DM3 Monstrum

Metaloví Dymytry se odvážně pustili do výzvy v podobě monstrózního halového koncertu. S radostí jsme tuto výzvu přijali s nimi a po boku designéra Martina Hruška jsme snad klukům pomohli splnit si sen.

V malé sportovní hale v Holešovicích máme za sebou nespočet koncertů domácích i zahraničních interpretů. Ale to, co jsme zažili v pátek 23.3. 2018, to jsme ještě nezažili:).

V ten den, vlastně už den předem půlnocí se v hale sešlo přes 20 našich techniků a 20 pomocníků, aby vyložili pět kamionů vybavení. Ano, takové množství dokázal designér Martin Hruška vpasovat do této celkem malé haly. Složitý ground support byl obsypán ledkovými obrazovkami, desítkami těch největších světel, pyro a dalšími efekty a samozřejmě zvukem, který si ten večer také sáhnul na svůj limit, byť jde o jeden z nejsilnějších systémů v ČR. 

Nejen tato monstróznost a precizní Martinovo zpracování udělala z defacto dalšího řadového koncertu v malé sportovce výjimečnou událost. Čtyři tisíce šťastných fanoušků za to, že se vůbec na dlouho dopředu vyprodaný koncert dostali, vytvořilo neskutečnou atmosféru... Tu umocnila obrovitá scéna "Monstrum" s unikátním výběhy a nejnovějšími technologiemi, které už tak ze strhujícího koncertu udělali ohromující audiovizuální zážitek. 

I pro nás to byla událost, na kterou nikdy nezapomeneme a snad jsme i přes premiérovou spolupráci s předním designérem českých a i světových show měli svůj podíl na kladně hodnoceném koncertu, který pro Dymytry možná znamená zlomovou událost v kariéře. 

PA systém: Adamson E12 + E219
FOH: Avid S6L

Spot: Robe Lighting BMFL
Beam: Robe Lighting Pointe, Megapointe
Wash: Robe Spiider, Robe 600
Follow spot: Robe Lighting Robo Spot

Fotografie a videa

Podobné projekty