Anketa Žebřík 2017

Anketa Žebřík 2017

I pošesté si nás vybrali organizátoři předávání hudebních cen pro produkční a technické odbavení akce, na které se scházejí interpreti, promotéři a další výzmaní lidé domácího hudebního i filmového trhu.

Vzhledem k tradičnímu městu konání Anekty Žebřík, která letos oslavila úctyhodných 25 let, jsme se v historii naší společností vždy nějak motali kolem. Zlom přičel při dvacátém ročníku, kdy jsme dostali na starost jak produkční, tak i technické odbavení akce... A společně jsme se propracovali až k tomuto dalšímu milníku a věříme, že společně budeme i nadále pokračovat. Během jednoho večera těžko neformálně potkáte kolegy, přátele, kapely, pořadatele, různé dodavatele, partnery a další významné osobnosti či společnosti působící v našem malé "šoubyznysovém" rybníčku. 

Letos se anketa opět odehrála v našem "domácím" DEPO2105 za účasti interpretů Olympic, Lenny nebo Michal Hrůza a Wohnout. Jako PA systém byl použit zde vyzkoušený systém Adamson Y10, FOH Yamaha CL5 a zcela poprvé jsme zde použili naše nová světla Robe MegaPointe. 

Fotografie a videa

Podobné projekty