Akce na klíč

Vlastní i klientské akce jsme připraveni obavit kompletně, což bývá největší benefit naší agentury. Většinu potřebných služeb nenakupujeme a neoutsourcujeme, ale díky stálému vlastnímu produkčnímu týmu, rozsáhlé technice té největší kvality, programové dispozici a mnohaletým vztahům a zkušenostem napříč trhem dokážeme dát výrazu full servis opravdový smysl.

Produkční odbavení a zprostředkování se tak změní v kompletní realizaci od vytvoření konceptu, přípravy až po konečné odbavení a  dokumentační výstupy. Zajišťujeme takto pivovarské akce jako Smíchoff Summer, Den Ostravaru nebo sérii slavnostní pro Pivovary Lobkowicz, otevírali jsme stadion Eden a organizujeme Plzeňský Majáles nebo koncertní sérii Léto s Rychtářem

Do této kategorie spadá také náš oblíbený tour management, jemuž se věnujeme přes 15 let a spolupracovali jsme na koncertech či turné kapel Divokej Bill, Chinaski, Tři Sestry, Čechomor, Sto Zvířat, UDG, Vpsaná Fixa, Wohnout, Jehtro Tull, Levellers a mnoha dalších.

Nejen pro námi zastupované umělce zajišťujeme ucelené koncertní série v roli pořadatelské agentury. Máme za sebou měsíce dopředu vyprodané stadionové tour kapely Kryštof (2013 a 2015) včetně dvakrát vyprodané 02 arény, do menších prostorů situované Horkýže Slíže 20 let tour v rozsahu téměř třiceti koncertů a mnoho dalších.

Fotogalerie