Korporátní eventy, firemní akce, výroční oslavy

Tato katerogie korporátní eventů nás obzvláště baví. Díky dlouhodobému "pobytu" v interním firemní prostředí našich stálých klientů dokážeme snadněji pochopit jejich představy o ideálním firemním večírku, oslavě významného výročí, setání zaměstnanců, partnerů či klientů a nebo oddychovou zábavu mimo pracoviště.

 Jsme připraveni kompletně odbavit i ty nejnáročnější zadání. Mezi největší úspěchy se dá zařadit spolupráce s společností T-Mobile, pro kterou jsme realizovali v letech 2014 a 2015 tradiční zaměstnaneckou párty pro velice rozmanitou třítisícovou strukturu hostů. Oba eventy získaly dvě nejlepší zpětná hodnocení ve více než patnáctileté historii pořádání těchto večírků a do dnes je překonal jen outdoorový event 2016, který byl taktéž realizovaný námi. V podobném rozsahu nám svěřila společnost Elfetex oslavu 20 let své existence a na úrovni eventů aktuálně s radostí pracujeme pro Allianz Pojišťovna

Eventům se věnujeme od prvních nápadů a představ, připravujeme úvodní návrhy a koncepce, o jejichž realizaci se také postaráme. Ať už jde o lokaci, scénář, program, techniku, grafiku, guest servis, identifikaci, catering, další zábavu a nebo jen dárek na závěr. V našem portfoliu jsou úspěšně realizované eventy pro malé skupiny či jednotlivce, speciální projekty pro top management a nebo firemní akce pro několik tisíc hostů. 

Fotogalerie