Virtuální konference, streaming

Rok 2020 nás vzhledem k vývoji pandemie, ještě více zavedl do prostředí on-line streamingu a virtuálních akcí.

Specializujeme se na synchronní on-line streaming, který přináší co nejvíce reálné zážitky skrze obrazovky počítačů, mobilů a televizí ke koncovým uživatelům. Samozřejmě i v tomto reálném prostředí využíváme maximální online možnosti jako kvalitní real-time interakce s remote speakery, zpětnou komunikaci s diváky (otázky, vzkazy, hlasování..), zapojení více hostů do přenosu i studia formou teams/zoom platforem. Vše probíhá na míru vytvořené „tailor-made landing page“ s možností přepínání jazyků a dalšími interaktivními nástroji. Důraz klademe na perfektně zpracovanou bezpečnost přístupů, dat, údajů, GDPR a cookies.

Samozřejmě v našem prtfoliu nechybí ani čistě virtuální pojetí ve formě grafického studia se vstupy formou klíčovacích pozadí.  

Nejmodernější technologie a postupy využíváme i pro naše oblíbené živé koncerty. Odbavili jsme pro pivovar Ostravar jediný streamovaný koncert 2020 kapely Kryštof, zrealizovali jsme sérii on-line koncertů z Malé sportovní haly na pražském Výstavišti s obrovským dosahem pro fanoušky Dymytry, Traktor a mnoho dalších. 

Pokud uvažujete o podobné akci, neváhejte se na nás obrátit. Navrhneme a zrealizujeme řešení na míru pro Vás.

Fotogalerie