Corporate Events

Virtuální konference, streaming

Rok 2020 nás vzhledem k vývoji pandemie, ještě více zavedl do prostředí on-line streamingu a virtuálních akcí.

Specializujeme se na synchronní on-line streaming, který přináší co nejvíce reálné zážitky skrze obrazovky počítačů, mobilů a televizí ke koncovým uživatelům. Samozřejmě i v tomto reálném prostředí využíváme maximální online možnosti jako kvalitní real-time interakce s remote speakery, zpětnou komunikaci s diváky (otázky, vzkazy, hlasování..), zapojení více hostů do přenosu i studia formou teams/zoom platforem. Vše probíhá na míru vytvořené „tailor-made landing page“ s možností přepínání jazyků a dalšími interaktivními nástroji. Důraz klademe na perfektně zpracovanou bezpečnost přístupů, dat, údajů, GDPR a cookies.

Samozřejmě v našem prtfoliu nechybí ani čistě virtuální pojetí ve formě grafického studia se vstupy formou klíčovacích pozadí.  

Nejmodernější technologie a postupy využíváme i pro naše oblíbené živé koncerty. Odbavili jsme pro pivovar Ostravar jediný streamovaný koncert 2020 kapely Kryštof, zrealizovali jsme sérii on-line koncertů z Malé sportovní haly na pražském Výstavišti s obrovským dosahem pro fanoušky Dymytry, Traktor a mnoho dalších. 

Pokud uvažujete o podobné akci, neváhejte se na nás obrátit. Navrhneme a zrealizujeme řešení na míru pro Vás.

  • title
  • title
  • title

Korporátní eventy, firemní akce, výroční oslavy

Tato katerogie korporátní eventů nás obzvláště baví. Díky dlouhodobému "pobytu" v interním firemní prostředí našich stálých klientů dokážeme snadněji pochopit jejich představy o ideálním firemním večírku, oslavě významného výročí, setání zaměstnanců, partnerů či klientů a nebo oddychovou zábavu mimo pracoviště.

 Jsme připraveni kompletně odbavit i ty nejnáročnější zadání. Mezi největší úspěchy se dá zařadit spolupráce s společností T-Mobile, pro kterou jsme realizovali v letech 2014 a 2015 tradiční zaměstnaneckou párty pro velice rozmanitou třítisícovou strukturu hostů. Oba eventy získaly dvě nejlepší zpětná hodnocení ve více než patnáctileté historii pořádání těchto večírků a do dnes je překonal jen outdoorový event 2016, který byl taktéž realizovaný námi. V podobném rozsahu nám svěřila společnost Elfetex oslavu 20 let své existence a na úrovni eventů aktuálně s radostí pracujeme pro Allianz Pojišťovna

Eventům se věnujeme od prvních nápadů a představ, připravujeme úvodní návrhy a koncepce, o jejichž realizaci se také postaráme. Ať už jde o lokaci, scénář, program, techniku, grafiku, guest servis, identifikaci, catering, další zábavu a nebo jen dárek na závěr. V našem portfoliu jsou úspěšně realizované eventy pro malé skupiny či jednotlivce, speciální projekty pro top management a nebo firemní akce pro několik tisíc hostů. 

  • title
  • title
  • title

Vip servis, obchodní setkání, konference

Rádi byste vzali své nejvěrnější zákazníky na zážitkový sportovní nebo kulturní výlet? Chcete uspořádat pro své významné klienty golfový turnaj nebo zorganizovat výroční oslavu společnosti? Potřebujete připravit VIP prostředí k setkání nebo poskytnout benefity svým nejvěrnějším zákazníkům?

A nebo naopak připravujete interní konferenci pro vaši společnost a hledáte pro ni místo k realizaci, akreditační a guest servis, ubytování hostů, organizaci a veškerou produkci okolo? Ať už jde o částečnou realizaci nebo kompletní řešení od prvotní grafiky pozvánek po dáreček na cestu domů.... 

Rádi Vám s takovou výzvou pomůžeme. Podíleli jsme se a stále podílíme na mnoha VIP akcích pro Stock-Plzeň Božkov,  T-Mobile a Allianz Pojišťovna.

  • title
  • title
  • title