Corporate Events

Korporátní eventy, firemní akce, výroční oslavy

Tato katerogie korporátní eventů nás obzvláště baví. Díky dlouhodobému "pobytu" v interním firemní prostředí našich stálých klientů dokážeme snadněji pochopit jejich představy o ideálním firemním večírku, oslavě významného výročí, setání zaměstnanců, partnerů či klientů a nebo oddychovou zábavu mimo pracoviště.

 Jsme připraveni kompletně odbavit i ty nejnáročnější zadání. Mezi největší úspěchy se dá zařadit spolupráce s společností T-Mobile, pro kterou jsme realizovali v letech 2014 a 2015 tradiční zaměstnaneckou párty pro velice rozmanitou třítisícovou strukturu hostů. Oba eventy získaly dvě nejlepší zpětná hodnocení ve více než patnáctileté historii pořádání těchto večírků a do dnes je překonal jen outdoorový event 2016, který byl taktéž realizovaný námi. V podobném rozsahu nám svěřila společnost Elfetex oslavu 20 let své existence a na úrovni eventů aktuálně s radostí pracujeme pro Allianz Pojišťovna

Eventům se věnujeme od prvních nápadů a představ, připravujeme úvodní návrhy a koncepce, o jejichž realizaci se také postaráme. Ať už jde o lokaci, scénář, program, techniku, grafiku, guest servis, identifikaci, catering, další zábavu a nebo jen dárek na závěr. V našem portfoliu jsou úspěšně realizované eventy pro malé skupiny či jednotlivce, speciální projekty pro top management a nebo firemní akce pro několik tisíc hostů. 

  • title
  • title
  • title

Vip servis, obchodní setkání, konference

Rádi byste vzali své nejvěrnější zákazníky na zážitkový sportovní nebo kulturní výlet? Chcete uspořádat pro své významné klienty golfový turnaj nebo zorganizovat výroční oslavu společnosti? Potřebujete připravit VIP prostředí k setkání nebo poskytnout benefity svým nejvěrnějším zákazníkům?

A nebo naopak připravujete interní konferenci pro vaši společnost a hledáte pro ni místo k realizaci, akreditační a guest servis, ubytování hostů, organizaci a veškerou produkci okolo? Ať už jde o částečnou realizaci nebo kompletní řešení od prvotní grafiky pozvánek po dáreček na cestu domů.... 

Rádi Vám s takovou výzvou pomůžeme. Podíleli jsme se a stále podílíme na mnoha VIP akcích pro Stock-Plzeň Božkov,  T-Mobile a Allianz Pojišťovna.

  • title
  • title
  • title

Hostesky a promotéři

Disponujeme vlastním hosteskovým/promotérským týmem, jehož nasazení je možné kdekoliv v republice. Pracovníci jsou důsledně vybíráni, pravidelně školeni a patří k těm nejlepším v republice.

  • title
  • title
  • title