Kontakt

ZL Production s.r.o.

IČO: 26398443

DIČ: CZ26398443

BÚ: RB, 2172635001/5500

Zapsáno: Krajský soud v Plzni, odd. C, složka 17733

Sídlo: Brojova 16, 32600 Plzeň

Sklad: Kampelíkova 758/4, Hradec Králové

Náš tým

Jan Lippert
Jan Lippert

VEDENÍ SPOLEČNOSTI
booking Kryštof
+420 737 339 339
info@zlproduction.cz

Jana Lippertová
Jana Lippertová

VEDENÍ SPOLEČNOSTI
produkce, fakturace
+420 777 236 440
agentura@zlproduction.cz

Aneta Svobodová
Aneta Svobodová

ADMINISTRATIVA
kancelář, eshop Kryštof
+420 723 757 935
office@zlproduction.cz

David Šteiniger
David Šteiniger

TECHNICKÝ ŘEDITEL
vedení projektů
+420 737 300 845
david@zlproduction.cz

Lukáš Starý
Lukáš Starý

PRODUKCE
příprava, koordinace
+420 723 659 473
produkce@zlproduction.cz

Vítek Florian
Vítek Florian

PRODUKCE
produkce akcí, turné
+420 603 227 243
vitek@zlproduction.cz

Bára Siňorová
Bára Siňorová

PRODUKCE 
produkce akcí
+420 604 709 118
bara@zlproduction.cz

David Holec
David Holec

PRODUCE / TECHNIKA
produkce akcí, rigging
+420 773 552 424
pastak@zlproduction.cz

Jiří Dobrodínský
Jiří Dobrodínský

TECHNIKA - VIDEO
led, odbavení video
+420 724 944 905
video@zlproduction.cz

Ondřej Tureček
Ondřej Tureček

TECHNIKA - ZVUK
systémový zvukař
+420 776 188 428
turda@zlproduction.cz

Jiří Polanský
Jiří Polanský

TECHNIKA - ZVUK
zvukař / FOH
+420 602 544 610
jiri.polansky@zlproduction.cz

Tomáš Zýka
Tomáš Zýka

TECHNIKA - ZVUK
zvukař / PA, FOH
+420 606 706 086
tomas@zlproduction.cz

Petr Nezkusil
Petr Nezkusil

TECHNIKA - ZVUK
zvukař / MON
+420 777 621 800
zvuk@zlproduction.cz

Rasťo Bumbala
Rasťo Bumbala

TECHNIKA - ZVUK
zvukař / MON
+421 903 158 297
rasto@zlproduction.cz

Martin Pařízek
Martin Pařízek

TECHNIKA - PODIUM
hlavní pódiový technik
+420 731 288 299
parez@zlproduction.cz

Jiří Rouček
Jiří Rouček

TECHNIKA - SVĚTLA
hlavní osvětlovač / design
+420 602 632 228
technika@zlproduction.cz

Michal Lembej
Michal Lembej

TECHNIKA - SVĚTLA
osvětlovač / sklad
+420 724 091 068 
michal@zlproduction.cz

Petr Benada
Petr Benada

TECHNIKA - SVĚTLA
osvětlovač / tour
+420 603 476 645
benada@zlproduction.cz

Patrik Bumbala
Patrik Bumbala

TECHNIKA - SVĚTLA
osvětlovač / tour
+421 904 338 448
bumbala@zlproduction.cz

Patrik Šiml
Patrik Šiml

TECHNIKA - SVĚTLA
osvětlovač / tour
+420 775 199 509
patrik@zlproduction.cz

Vít Mejzlík
Vít Mejzlík

TECHNIKA - RIGGING
hlavní rigger
+420 739 227 614
vita@zlproduction.cz

Josef Bouška
Josef Bouška

TECHNIKA - SKLAD
vedení skladu
+420 728 232 844
sklad@zlproduction.cz

Petr Choura
Petr Choura

UMĚLECKÝ SERVIS
stage management
+420 602 211 324
choura@zlproduction.cz

Jiří Sojka
Jiří Sojka

PRODUKCE
eventy, catering, vip
+420 603 262 178
sojka@zlproduction.cz

Radek Pavlík
Radek Pavlík

KLIENTSKÝ SERVIS
foto, video, ateliér
+420 607 862 382
foto@zlproduction.cz

Ivana Jirsová
Ivana Jirsová

KLIENTSKÝ SERVIS
promotion, catering
+420602151143
ivana@zlproduction.cz

Napište nám

Položky označené * je nutné vyplnit